Nesustabdytos „Pieno žvaigždės“ pratęsė Alytaus ekipos pralaimėjimų ruožą © V.Mikaičio nuotr.

„Betsafe–LKL“ į pergalių kelią grįžo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7/16) komanda, kuri namuose įveikė turnyro lentelės kaimynę Alytaus „Sintek–Dzūkiją“ (6/17) – 96:74 (26:25, 24:16, 21:15, 25:18).

Pasvalio ekipa savo varžovus nugalėjo jau trečiąsyk sezone, o tuo tarpu alytiškiams tai LKL čempionate – šeštasis pralaimėjimas paeiliui.

„Pieno žvaigždės“ savo grėsmę varžovams rodė nuo mačo pradžios, kuomet atitrūko 12:4, tačiau „Sintek–Dzūkija“ greitai grįžo į kovą ir rezultatą persvėrė – 19:18.

Penki tolimi metimai, kuriuos pasvališkiai pridėjo antrajame kėlinyje, leido vėl pakreipti rungtynes savo pusėn bei įgauti dviženklę persvarą (50:35), kuri taip lengvai panaikinama dzūkams nebuvo. Priartėti pavyko (43:50), bet Dominykas Domarkas, Justas Tamulis ir Arvydas Šikšnius rinko svarbius taškus „Pieno žvaigždėms“ – 71:54.

Gabe’as DeVoe rodė lyderystę „Sintek–Dzūkijoje“, tačiau net ir jo bei Artūro Jomanto pataikyti tritaškiai viltį gaivino tik trumpam.

Johnas Gillonas, pelnęs 24 taškus, sužaidė rezultatyviausias savo sezono rungtynes. Jis pataikė 6 iš 7 tolimų metimų.

Taip pat laimėtojams 18 taškų pridėjo ir 8 kamuolius atkovojo Paulius Petrilevičius, kurio 27 naudingumo balai – geriausias sezono pasirodymas.

Pasvalio ekipai taip pat 14 taškų pelnė A. Šikšnius, 13 – D. Domarkas. Alytaus komandai 22 taškus pridėjo G. DeVoe, 11 – A. Jomantas, 10 – Chauncey Collinsas (8 atk. kam.).