R. Vyšniauskas pasiuntė „Žalgirio“ ir kitų klubų fanus (3)
Žinomas sporto komentatorius Rytis Vyšniauskas turėjo atsaką iki šiol Vilniaus „Ryto“ fiasko (0:2) LKL ketvirtfinalio serijoje prieš Utenos ekipą besidžiaugiantiems Kauno „Žalgirio“ ir kitų komandų gerbėjams.
„Tame mieste žmonės myli „Juventus“, tai svarbus miestui klubas.
Čia, pabrėžiu, sveikinu uteniškius ir „Juventus“ komandos fanus.
O visos Lietuvos fanams, kurie šventė visos Lietuvos pergalę, kaip aš sakiau sekmadienį ir sakiau, kad antradienį pasakysiu į eterį, tai jūs galite čiulpti b***“, – tinklalaidėje „Už Atlanto“ pareiškė R. Vyšniauskas.
Garsus žurnalistas anksčiau garsėjo savo meile Kauno „Žalgiriui“, tačiau pastaraisiais metais pradėjo palaikyti „Rytą“.
visiskai *** 😀 net kiausiai nepanizo
ka jis veikia ten komentuodamas kai yra toks saliskas? komentatoriai negali buti tokie
skaudus komentaras 😔
visiskai *** 😀 net kiausiai nepanizo
ka jis veikia ten komentuodamas kai yra toks saliskas? komentatoriai negali buti tokie
skaudus komentaras 😔
skaudus komentaras 😔
ka jis veikia ten komentuodamas kai yra toks saliskas? komentatoriai negali buti tokie
visiskai *** 😀 net kiausiai nepanizo
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cituoti komentarą