M. Schilleris: „Sėkmingai pristabdėme varžovų greitą krepšinį ir gynėjus“ © zalgiris.lt nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionate sekmadienį įvyko ilgai laukta stipriausių Lietuvos klubų akistata. Slogiai startavęs Kauno „Žalgiris“ (5-1) pranašumą prieš principinį varžovą užtikrintai įrodė po pertraukos.

Trečiajame kėlinyje dominavę Martino Schillerio auklėtiniai svečiuose Vilniaus „Ryto“ (6-1) krepšininkams išrašė pirmąjį sezono pralaimėjimą – 84:72.

Donaldo Kairio treniruojamai komandai šiame mače ypatingai trūko Andrew Goudelocko indėlio. „Žalgirio“ gynyboje strigęs vilniečių lyderis per 24 minutes pelnė tik 4 taškus (2/6 dvit., 0/3 trit.).

M. Schillerio kariauna pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (23-30), bet rečiau klydo (16-22) ir solidžiai atakavo iš toli: tikslą pasiekė 44 proc. kauniečių tritaškių (13/29).

„Esame labai patenkinti dėl pergalės. Atmosfera arenoje buvo fantastiška.

Akivaizdu, kad antroji rungtynių pusė gynyboje mums susiklostė geriau nei pirmoji. Sėkmingai pristabdėme varžovų greitą krepšinį ir gynėjus“, – džiaugėsi M. Schilleris.

„Gavosi įdomios rungtynės. Gaila, kad trečiajame kėlinyje praradome iniciatyvą. „Žalgirio“ gynyba išmušė mus iš vėžių – jie vertė mus klysti, ir, kas blogiausia, abejoti.

Atidavėme jėgas, bet manau, kad galime geriau“, – konstatavo D. Kairys.