Eurolygoje – fantastiškas Micičiaus pasirodymas ir ketvirtoji „Chimki“ pergalė © „Anadolu Efes SK“ nuotr.

Puikų sezono startą Eurolygoje tęsia Rimo Kurtinaičio diriguojama Maskvos srities „Chimki“ (4-1) komanda.

Aleksejaus Švedo vedama Maskvos priemiesčio komanda 103:86 (25:29, 25:26, 27:18, 26:13) susitvarkė su Atėnų „Panathinaikos“ (2-3) komanda.

Svečiai iš Graikijos po pirmos pusės dar turėjo 5 taškų pranašumą, tačiau „Chimki“ spurtavo antroje rungtynių dalyje ir pasiekė įtikinimą pergalę.

Švedas iš viso surinko 26 taškus, dar 16 nugalėtojams pridėjo Janis Timma. „Pao“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Jimmeris Fredette'as – 16 taškų.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 26 (7/8 dvitaškiai, 7 rez. perd.), Janis Timma 16 (4/7 tritaškiai, 8 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kl.), Jonas Jerebko 14 (6 atk. kam.), Devinas Bookeris 13, Dairis Bertanis 12 (3/5 tritaškiai).

„Panathinaikos“: Jimmeris Fredette'as 16 (3/8 tritaškiai), Nickas Calathesas (11 rez. perd.) ir Deshaunas Thomasas (0/4 tritaškiai) po – 10.

Dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė Stambulo „Anadolu Efes“ (4-1).

Eurolygos vicečempionai 85:70 (21:9, 17:17, 18:25, 29:19) įveikė Belgrado „Crvena zvezda“ krepšininkus (1-4).

Stambulo ekipa puikiai startavo pirmajame kėlinyje ir nebeleido varžovams grįžti į rungtynes.

Fantastišką pasirodymą surengė Vasilije Micičius, kuris per 26 minutes surinko 26 taškus (5/8 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir užfiksavo 29 naudingumo balus.

„Anadolu Efes: Vasilije Micičius 26 (5/8 dvit., 4/6 trit., 29 naud. balai), Shane’as Larkinas 13, Krunoslavas Simonas 11 (3/5 trit.), Bryantas Dunstonas 10 (5/5 dvit.), Jamesas Andersonas 7.

„Crvena Zvezda“: Lorenzo Brownas 18 (5 rez. perd., 6 kl.), Branko Lažičius 9, Dejanas Davidovacas 7.