„Žalgiris“ sutraiškė „Fenerbahče“

Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai užbaigė įspūdinga pergale. Martino Schillerio auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 99:62 (24:7, 27:24, 30:16, 18:15) sutriuškino Stambulo „Fenerbahce“ ekipą.

Rungtynes taikliu tritaškiu metimu pradėjo Artūras Milaknis, iš viršaus į krepšį kamuolį įdėjo Nigelas Hayesas, o Thomasas Walkupas pataikė iš toli – 8:2. Po minutės pertraukėlės A.Milaknis pataikė iš po krepšio, Joffrey Lauvergne pridėjo du taškus su pražanga, o kitoje atakoje sudrebino krepšį dėjimu – 15:2. Baigiantis atakai skirtam laikui pirmuosius savo taškus pelnė Marius Grigonis, iš po krepšio pataikė Augustine‘as Rubitas, du baudų metimus sumetė Rokas Jokubaitis, o kėlinio pabaigoje tritaškį smeigė Lukas Lekavičius – 24:7.

Antrojo ketvirčio pradžioje taškus pelnė į aikštę tik žengęs Martinas Gebenas, o po tritaškį smeigė M.Grigonis ir A.Rubitas – 32:11. Tolimą metimą realizavo N.Hayesas, po varžovo nesportinės pražangos du baudų metimus sumetė L.Lekavičius, o A.Rubitas pridėjo dvitaškį su pražanga – 40:13. „Žalgiris“ pralaimėjo atkarpą 0:9, tačiau tada po tritaškį smeigė R.Jokubaitis ir A.Milaknis – 46:27. Po dar vienos minutės pertraukėlės du taškus su varžovo pražanga dar kartą pelnė A.Rubitas, o M.Grigonis pataikė iš vidutinio nuotolio – 51:31.

Po pertraukos po tolimą metimą realizavo A.Milaknis ir N.Hayesas, J.Lauvergne pridėjo du taškus su varžovo pražanga, o T.Walkupas tritaškiu padidino kauniečių pranašumą iki trisdešimties taškų – 63:33. Penkis taškus iš eilės surinko M.Grigonis, A.Rubitas pataikė iš vidutinio nuotolio, o L.Lekavičius ir R.Jokubaitis pataikė po tritaškį – 76:40. Kėlinio pabaigoje penkis taškus iš eilės surinkti dar spėjo A.Rubitas – 81:47.

Paskutinį ketvirtį keturiais pelnytais taškais pradėjo M.Gebenas, iš toli pataikė Karolis Lukošiūnas, tas pats M.Gebenas dar pataikė iš vidutinio nuotolio, o Paulius Jankūnas pelnė pirmuosius savo taškus – 93:59. N.Hayesas pataikė iš toli, dar du taškus pridėjo M.Gebenas, o Marekas Blaževičius pataikė baudos metimą – 99:62.

„Žalgiris“: A.Rubitas 18 (6 atk. kam.), M.Grigonis 12 (7 rez. perd.), N.Hayesas 11 (7 atk. kam.), M.Gebenas 11, L.Lekavičius 8, R.Jokubaitis 8, J.Lauvergne 8 (6 atk. kam.), T.Walkupas 6 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), K.Lukošiūnas 3, P.Jankūnas 2 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Blaževičius 1.

„Fenerbahce“: N.De Colo 14, J.Eddie 12, D.Pierre 10.