Žalgiriečiai susitikimo pabaigoje turėjo pripažinti „Real“ pranašumą

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos septintojo turo rungtynėse patyrė antrą šio sezono nesėkmę. Martino Schillerio auklėtiniai rezultatu 90:93 (24:32, 30:16, 19:19, 17:26) nusileido Madrido „Real“ komandai.

Iš toli susitikimo pradžioje pataikė Marius Grigonis, iš tolimo vidutinio nuotolio taikliai atakavo Joffrey Lauvergne, o po dviejų Thomaso Walkupo tritaškių žalgiriečiai buvo priekyje – 11:10. Varžovai pelnė aštuonis taškus be atsako, bet tada baudų metimus sumetė Augustine‘as Rubitas, o dvitaškį realizavo M.Grigonis – 15:22. Savo firminį metimą pataikė Lukas Lekavičius, keturis taškus pridėjo A.Rubitas, tolimą metimą smeigė Artūras Milaknis, bet varžovai nutolo – 24:32.

Antrojo kėlinio pradžioje dar du dvitaškius realizavo A.Rubitas, baudos metimą įmetė Martinas Gebenas, tolimą metimą smeigė A.Milaknis, o po M.Gebeno baudų metimų rezultatas buvo lygus – 34:34. Penkis taškus iš eilės surinko T.Walkupas, M.Grigonis pridėjo du taškus su pražanga ir žalgiriečiai įgijo pranašumą – 42:37. Du baudų metimus sumetė M.Grigonis, keturis taškus pelnė L.Lekavičius, iš toli pataikė Nigelas Hayesas, o kėlinuką taikliu tolimu metimu užbaigė T.Walkupas – 54:48.

Keturis taškus pelnė T.Walkupas, sudėtingą dvitaškį iš toli pridėjo J.Lauvergne, du baudų metimus pataikė N.Hayesas, o Steve‘as Vasturia padidino žalgiriečių pranašumą iki dviženklio – 64:53. Dar du baudų metimus pataikė N.Hayesas, iš toli taikliai atakavo A.Milaknis, o du identiškus dvitaškius realizavo A.Rubitas – 73:67.

M.Grigonis ketvirtą kėlinį pradėjo taikliu dvitaškiu, bet varžovai spurtavo ir išlygino rezultatą – 75:75. Iš po krepšio pataikė J.Lauvergne, labai sudėtingą dvitaškį pridėjo M.Grigonis, o A.Milaknis pridėjo du taškus su pražanga – 82:78. Svarbų tolimą metimą pataikė N.Hayesas, baudos metimą pridėjo M.Grigonis, tačiau varžovai išsiveržė į priekį – 86:87. Du baudų metimus per likusį laiką sumetė M.Grigonis, iš po krepšio pataikė N.Hayesas, tačiau žalgiriečiams teko pripažinti varžovų pranašumą – 90:93.

„Žalgiris“: T.Walkupas 18 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), M.Grigonis 17, A.Rubitas 14, A.Milaknis 12, N.Hayesas 12 (6 atk. kam.), J.Lauvergne 6 (6 atk. kam.), L.Lekavičius 6, M.Gebenas 3, S.Vasturia 2, P.Jankūnas 0.

„Real“: W.Tavaresas 22 (12 atk. kam.), F.Campazzo 19 (10 rez. perd.), J.Carroll 13, S.Lullas 11, A.Abalde 10.