„Valencia“ sutriuškino „Bayern“ ir atsiplėšė nuo Eurolygos turnyro lentelės dugno © „Zumapress“ nuotr.

Antroje mačo pusėje tolti pradėjusi Valensijos „Basket“ (2/6) ekipa iškovojo lengvą pergalę Eurolygoje. Senojo žemyno pirmenybių autsaideriai savoje arenoje be didesnio vargo 82:56 (20:16, 19:13, 20:18, 23:9) sutriuškino toliau banguojantį Miuncheno „Bayern“ (3/6) klubą.

Nugalėtojų stovykloje rezultatyviausiai rungtyniavo Vanja Marinkovičius, kuris per 25 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (5/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai) ir atkovojo kamuolį, tačiau 3 kartus suklydo ir surinko 11 naudingumo balų.

Ne ką mažesnį indėlį į laimėjimą įnešė ir buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius Brockas Motumas. Australas aikštelėje praleido beveik 18 minučių, per jas varžovams atseikėjo 14 taškų (4/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius bei pasirodymą vainikavo surinkdamas 18 efektyvumo balų.

„Bayern“ gretose geriausiai atrodė Vladimiras Lučičius. Jis per beveik 25 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/1 bauda), atkovojo 2 kamuolius ir padarė 2 klaidas.

„Basket“: Vanja Marinkovičius 19 tšk., Brockas Motumas (4/4 dvit.) 14 tšk., Guillemas Vivesas 13 tšk., Bojanas Dubljevičius (7 atk. kam.) 11 tšk., Quino Colomas 9 tšk.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 14 tšk., Maodo Lo 11 tšk., Petteri Koponenas 9 tšk., Gregas Monroe, Paulas Zipseris, ir Demarcusas Nelsonas po 4 tšk.