Kauno „Žalgiris“ (14-1) Lietuvos krepšinio lygos (LKL), kurią remia „Betsson“, rungtynes sužaidė Garliavoje ir jos šeimininkams buvo sėkmingos.

Du ketvirčius paplušėti turėję kauniečiai 88:73 (18:20, 22:20, 29:6, 19:27) susitvarkė su Kėdainių „Nevėžiu-Paskolų klubu“ (4-12).

„Žalgiris“ vertėsi be Sylvaino Francisco, Nigelo Williamso-Gosso, Maodo Lo ir Edgaro Ulanovo, bet registruotas pirmąsyk buvo Dominykas Grunkis, pelnęs 3 debiutinius taškus.

Lyderius pailsinęs „Žalgiris“ antroje pusėje įrodė pranašumą prieš kėdainiečius © LKL, kurią remia Betsson/R. Lukoševičius

Taip pat ant LKL, kurią remia „Betsson“, parketo išbėgo Kajus Mikalauskas su Ignu Štombergu.

Nors žalgiriečiai startavo geriau (7:2), greitai kėdainiečiai priartėjo – 10:11. Trentas McLaughlinas rezultatą lygino (16:16), o Lukas Valantinas išvedė priekin „Nevėžį-Paskolų klubą“ – 18:17.

Po pirmo ketvirčio svečiai liko priekyje 20:18, o antrojo pradžioje baudas realizavo Ethanas Chargois – 23:18. Komandos žengė koja kojon, Kėdainių klubas vis persverdavo rezultatą, bet po pirmos mačo dalies tvyrojo lygybė – 40:40.

Visiškai kitokia buvo antroji rungtynių dalis. „Žalgiris“ visiškai sukaustė varžovų puolimą, o pats žaidė rezultatyviausią kėlinį. Dustinas Sleva, Arnas Butkevičius, Ąžuolas Tubelis bei Mantas Rubštavičius skirtumą vertė dviženkliu (54:42), spurtą tęsė ir I.Brazdeikis. Greitai „Žalgiris“ įgijo jau triuškinamą persvarą (69:46), su kuria iškeliavo į ketvirtą kėlinį.

Jis tapo tik formalumu, nes „Žalgiris“ dominavimą išlaikė.

Abi ekipos nerodė pavyzdinio taiklumo „iš žadimo“, tačiau „Žalgirio“ agresyvumas leido mesti 30 baudų (pataikyta 22), „Nevėžis-Paskolų klubas“ rinko tik 7 lengvus taškus iš 9 bandymų.

„Žalgirio“ gretose rezultatyvumu ir efektyvumu ryškiausias buvo I.Brazdeikis, įmetęs 16 taškų, atkovojęs 5 kamuolius, rinkęs 23 naudingumo balus.

Standings provided by Sofascore
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos