Nutrūko „Lokomotiv“ aštuonių pergalių iš eilės serija © „Lokomotiv“ nuotr.

Krasnodaro „Lokomotiv“ (13-5) pralaimėjo išvykoje ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą per paskutinius devynis susitikimus Rusijos pirmenybėse.

Jevgenijaus Pašutino treniruojama ekipa 93:96 (24:19, 18:30, 29:29, 22:18) išvykoje, nusileido Žemutinio Naugardo „Nyzhny Novgorod“ (7-10) krepšininkams ir prarado antrąją poziciją VTB lygoje.

Pralaimėjusiųjų komandoje vienas iš naudingiausių buvo Mindaugas Kuzminskas, kuris per 31 žaidimo minutę pelnė 16 taškų (2/4 trit., 3/6 dvit., 4/6 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Kitas lietuvis, Mantas Kalnietis pelnė 5 taškus (1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo net 7 kartus.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Alanas Williamsas, kuris prie pergalės pridėjo 19 taškų, o jam puikiai talkino Johnny O’Bryantas pridėjęs 18.

Ketvirtajame kėlinyje galingą spurtą surengęs Krasnodaro klubas varžovams užkūrė tikrą pirtį, tačiau rungtynių pabaiga sėkmingiau susiklostė namų arenoje rungtyniavusiems krepšininkams, kurie ir šventė pergalę.

Nizhny Novgorod“: Antonas Astapkovičius 18, Pavelas Antipovas 16, Brandonas Brownas 13.

Lokomotiv“: Alanas Williamsas 19, Johnny O‘Bryantas 18, Mindaugas Kuzminskas 16, Willas Cummingsas 13, Samas Dekeris 11.