M. Šernius: „Atsiprašau Sireikos už Veličkos metimą“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Sekmadienį Prienų „CBet“ (7-9) krepšininkai namuose 85:76 (30:19, 20:14, 15:20, 20:23) nugalėjo „Šiaulius“ (4-11) bei pratęsė jų pralaimėjimų ruožą iki penkių iš eilės pralaimėtų susitikimų.

Prienų komandą į priekį vedęs R. Miniotas sužaidė sezono rungtynes. Jis pataikė 4 tritaškius iš 5 bei surinko 18 taškų. 16 taškų ir 9 atkovotus kamuolius pridėjo Laurynas Birutis, o pralaimėtojų gretose išsiskyrė 18 taškų įmetęs Rokas Gustys.

„Norėjau atsiprašyti A.Sireikos už paskutinį metimą, matyt, jaunas žaidėjas dar nežino nerašytų taisyklių.

Pergalė šiuo metu mums buvo reikalinga. Komanda dalinosi kamuoliu, praktiškai visi žaidėjai žaidė, todėl metus sutinkame džiugiomis nuotaikomis.

Tikiuosi, kad tai taps darbinėmis nuotaikomis“, – po pergalės džiaugėsi M. Šernius.

„Esu patenkintas kovingumu, bet tik antroje pusėje. Pirmoje mačo pusėje praleidome per daug. Ketvirtajame kėlinyje pritrūko proto.

Nepataikėme iš po krepšio, iš vidutinio nuotolio, o galėjo būti visko“, – apgailestavo A. Sireika.