„Lietkabeliui“ atsidaryti pergalių serijos Čempionų lygoje nepavyko © FIBA.com nuotr.

Nesėkmę FIBA Čempionų lygos A grupėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (0/2) klubas, kuris išvykoje 70:76 (15:13, 15:19, 21:24, 19:20) nusileido Manresos „Baxi“ (2/0) ekipai su Deividu Dulkiu.

Dvikova prasidėjo abiems komandoms žaidžiant aukštu tempu, bet taškus rinkti sekėsi gana sudėtingai. Sužaidus 4,5 minutės „Baxi“ pirmavo 8:7, bet tada „Lietkabelis“ pelnė 6 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį – 13:8. Iki kėlinio pabaigos panevėžiečių pranašumas sumenko iki vieno tikslaus metimo – 15:13.

Antrajame ketvirtyje jau „Baxi“ perėmė iniciatyvą, kai panevėžiečiams per 4 minutes leido įmesti vos 2 taškus, o patys pelnė net 11 ir atitrūko – 24:17. Likus 2 minutėms šeimininkų pranašumas siekė jau 8 taškus (32:24), tačiau per likusį laiką taškus rinko tik Nenado Čanako auklėtiniai ir jie ilsėtis išėjo praktiškai pasiviję oponentus – 30:32.

Po didžiosios pertraukos situaciją toliau kontroliavo „Baxi“ klubas, kuris po truputį didino savo persvarą ir 27-ąją minutę pirmą kartą praraja tarp komandų tapo dviženklė – 53:41. „Lietkabelis“ pristabdė varžovus ir greitai sušvelnino deficitą – 49:54. Skirtumas nepakito ir sužaidus tris kėlinius – 56:51.

Ketvirtajame kėlinyje panevėžiečiai sužaidė sėkmingą atkarpą ir prabėgus 2,5 minutės Margiris Normantas tritaškiu išlygino rezultatą – 59:59. Čia pat „Baxi“ pelnė 5 taškus iš eilės – 64:59. Likus pusantros minutės svečiai vėl priartėjo – 67:68. Ispanijos klubas dvi atakas sugebėjo baigti dvitaškiais (72:67) ir per likusias 42 sekundes „Lietkabelis“ nebeišsigelbėjo.

„Baxi“: Davidas Kravishas 19, Williamas Magarity 17 (4/7 tritaškiai), Ryanas Toolsonas 12… D.Dulkys 0 (5 min.).

„Lietkabelis“: Željko Šakičius (5 atk. kam.) ir Tomas Lekūnas po 11, Kendrickas Brownas (5 rez. perd.) ir Martynas Sajus (7 atk. kam.) po 9, Tomas Dimša 8.