Kulboka su „RETAbet“ pateikė sensaciją: įveikė pirmą kartą suklupusį „Real“ © realmadrid.com nuotr.

Didžiulis netikėtumas užfiksuotas Ispanijos pirmenybėse, kur Madrido „Real“ (8-1) komanda patyrė pirmąją nesėkmę.

Bilbao „RETAbet“ (5-4), kuriai atstovauja lietuvis Arnoldas Kulboka, namuose 82:81 (23:21, 18:16, 19:17, 17:23, 5:4) sudavė smūgį pratęsimą išplėšusiems šalies čempionams.

Sergio Llullas, sumetęs tris svarbius baudos metimus, dar galėjo ir išplėšti pergalę Madrido komandai, tačiau jo metimas iš toli skriejo pro šalį ir komandos žengė į pratęsimą, kuriame savo minimalų pranašumą įrodė šeimininkai.

Kulboka šiose rungtynėse buvo gana blankus – per 21 minutę pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 2/7 trit.), atkovojo 7 kamuolius, kartą suklydo, sykį prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

„Real“ gretose su 24 taškais rezultatyviausiai sužaidė Llullas. Nugalėtojams 22 taškus pridėjo Axelis Bouteille.

„RETAbet“: Axelis Bouteille 22 (6 atk. kam.), Jaylonas Brownas 21 (7/9 dvitaškiai), Benas Lammersas 10 (7 atk. kam.).

„Real“: Sergio Llullas 24 (2/11 tritaškiai), Jaycee Carrollas 20 (6 atk. kam.), Facundo Campazzo (0/8 tritaškiai) ir Usmanas Garuba (10 atk. kam.) po 9.