Kaune triumfavusiam „Rytui“ iki žiedų teliko žingsnis
Vilniaus „Rytas“ išgyveno neįtikėtinus amerikietiškus kalnelius, po kurių jau gali ruošti čempioniškus marškinėlius ir gėrimus ketvirtadienio vakarui sostinėje.
Didžiulį pranašumą išbarstę Giedriaus Žibėno kariai oponentų teritorijoje 86:80 (21:15, 28:16, 18:33, 19:16) paguldė ant menčių Kauno „Žalgirį“ ir finalo serijoje iki trijų pergalių vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 2-1.
Pirmojo ketvirčio pabaigoje rezultatas dar buvo lygus (14:14), tačiau tuomet svečiai iš sostinės ėmė dominuoti abiejose aikštės pusėse ir antrajame kėlinyje po Margirio Normanto tritaškio tarp komandų atsivėrė net 23 taškų praraja (49:26).
„Žalgiris“ rūbinėje padarė išvadas ir po pertraukos ėmė plėšyti varžovų tinklelį bei sparčiai artėti prie oponentų, kol iš milžiniško atsilikimo teliko taškas (62:63). „Rytas“ nepalūžo aršioje atmosferoje ir sugebėjo lemiamo kėlinio pradžioje atstatyti dviženklį pranašumą (75:65).
Į kauniečių bandymus darsyk sugrįžti vilniečiai vis surasdavo savo atsakymų – skaudžiausiais tapo Margirio Normanto ir Igno Sargiūno dūriai iš toli. Lenktynėse su laiku šeimininkai per lėtai naikino deficitą ir galiausiai čempionų titulą ginanti komanda pasiekė milžiniškos svarbos pergalę.
Ketvirtasis ir galbūt lemiamas serijos susitikimas bus žaidžiamas jau ketvirtadienį Vilniuje. Rungtynes, kaip įprasta, nuo 18.30 val. tiesiogiai transliuos BTV televizija ir Go3.
„Betsafe-LKL“ istorijoje nėra buvę atvejo, kuomet esant lygiam rezultatui (1-1) trečiąjį mačą laimėjusi ekipa galiausiai nelaimėtų čempionų žiedų – visos tokios situacijos baigėsi trečiųjų rungtynių laimėtojų triumfu finalo serijoje.
„Žalgiris“: Sylvainas Francisco 19, Edgaras Ulanovas 16, Alenas Smailagičius ir Deividas Sirvydis po 10, Laurynas Birutis 6.
„Rytas“: Ignas Sargiūnas 17, R.J. Cole'as 16, Ąžuolas Tubelis ir Margiris Normantas po 13, Parkeris Jacksonas-Cartwrightas 9, Gytis Radzevičius 8.
Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cituoti komentarą