J. Valančiūnas dominavo po krepšiais, o „Grizzlies“ šventė pergalę © AP nuotr.

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“  (27/26) ir toliau sėkmingai kabinasi į Vakarų konferencijos atkrintamųjų etapą.

T. Jenkinso auklėtiniai išvykos rungtynėse 106:99 (18:30, 29:25, 33:30, 26:14) šventė pergalę prieš Vašingtono „Wizards“ (18/33) ekipą.

Puikias rungtynes sužaidė starto penkete pradėjęs Jonas Valančiūnas, kuris per 30 žaidimo minučių pelnė 8 taškus ir buvo netoli asmeninio atkovotų kamuolių rekordo – 18.

Pirmąjį karjeros trigubą dublį surinkęs ir nugalėtojus į pergalę atvedė Ja Morantas. Krepšininkas per 35 žaidimo minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Memfio ekipai, beveik visas rungtynes teko gaudyti varžovus, vis tik likus rungtyniauti keturioms minutėms, lietuvio atstovaujama ekipa perėmė iniciatyvą bei pergalės nebepaleido.

„Grizzlies“: Ja Morantas 27, Kyle'as Andersonas 16, Jarenas Jacksonas Jr. 14, Tyusas Jonesas 13, Brandonas Clarke'as 9, Dillonas Brooksas 9, Jonas Valančiūnas 8.

„Wizards“: Bradley Bealas 26, Moritzas Wagneris 19, Davisas Bertanis 15, Rui Hachimura 12.