Ą.Tubelis: „Gyvenime nesu gavęs tokių dviejų dėjimų per rungtynes“ © lkl nuotr.

15 minučių debiutinėse Eurolygos karjeros rungtynėse Monake žaidęs Ąžuolas Tubelis gavo pilną krikštą – nuo pirmo pataikyto metimo iki į jį skrendančių varžovų, atakas pabaigiančių monstriškais dėjimais.

Tiesa, žalgirietis puikiai atlaikė visus iššūkius su komanda – „Žalgiris“ laimėjo rungtynes (89:84) ir įsirašė pirmą saldžią 2025-2026 m. sezono pergalę turnyre.

„Mūsų gynėjai padarė gerą darbą su jų svarbiausiais metikais. Tada dideli neblogai saugojo krepšį. Aišku, gavau per galvą du dėjimus – sveikas atvykęs į Eurolygą. Labai gerai vertinu rungtynes, laimėjome“, – po rungtynių specialiai Insideriams kalbėjo Ą.Tubelis.

Rungtynių pabaigoje Ą.Tubelis „sugėrė“ „AS Monaco“ lyderio Mike Jameso skrydį virš „Žalgirio“ krepšio. Jau nieko gynyboje padaryti nespėjęs lietuvis tiesiog atsidūrė „plakate“.

„Nespėjau pasižiūrėt, kaip atsispyrė Mike‘as Jamesas. Aš tiesiog šokau tik tam, kad šokčiau. Kad patekčiau į plakatą, tą nuotrauką“, – šyptelėjo žaidėjas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos