V.Čeponis: „Vilniaus komanda buvo absoliučiai nepasirengusi dvikovai“ © rytasvilnius.lt/R.Vyšniausko nuotr.

Po neįtikėtinos Vilniaus „Ryto“ nesėkmės Monake, televizijos komentatorius Vaidas Čeponis bandė ieškoti LKL klubo pralaimėjimo priežasčių.

Beviltiškai puolime žaidę vilniečiai net 61:86 pralaimėjo Europos taurės rungtynes „Monaco“ komandai.

„Negaliu patikėti. „Rytas“ sužaidė blogiausias rungtynes šį sezoną. Po dviejų kėlinių Monake rezultatas buvo 53:15, antrąjį kėlinį vilniečiai prapylė 3:21!!!

Perfrazuojant Vladą Garastą, galima teigti, kad su koja turbūt buvo galima daugiau kamuolių įspirt į krepšį.

„Rytas“ juk žaidė su „Monaco“, o ne su „Milwaukee Bucks“ ar „Los Angeles Lakers“.

Vilniaus komanda buvo absoliučiai nepasirengusi dvikovai. Daugiau analizuoti nelabai yra ką. Labai keista yra tai, kad prieš tai sostinės krepšininkai namie nukovė „Monaco“, dar anksčiau užtikrintai sudorojo „Galatasaray'ų“, sekmadienį neblogai priešinosi „Žalgiriui“... O trečiadienį atrodė kaip kiemo komanda“, - rašė V.Čeponis.