V. Čeponis: „Rytui“ prieš „Žalgirį“ gali padėti nebent koronavirusas © Pauliaus Žukausko nuotr.

Teleivijos komentatorius Vaidas Čeponis prieš šiandien įvyksiančią LKL grandų dvikovą tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ įvertino komandų galimybes tiek būsimajame mače, tiek viso sezono perspektyvoje.

Anot žurnalisto, vilniečiai vargu, ar nukarūnuos LKL čempionus ir jiems galėtų pagelbėti nebent dėl koronaviruso nutikusios pasekmės.

„Sukeltas nemenkas ažiotažas dėl pirmųjų „Ryto“ir „Žalgirio“ rungtynių. Žibalo į ugnį įpylė Vilniaus komandos treneris Kairys, drąsiai ne kartą pareiškęs, kad jo auklėtiniai yra pajėgūs nugalėti žalgiriečius.

Aistrų sukėlė ir B tribūnos sugalvotas šūkis „Tegul prasideda titulo medžioklė“. Na, ir gerai. Nuo to tik visiems įdomiau – turbūt ir daugeliui „Žalgirio“ fanų.

Bet ar realu, kad vilniečiai galėtų prieš „Žalgirį“ laimėti ne tik vieną ar du mačus, bet ir nukarūnuoti čempionus?

Kažin. Kita vertus, negali žinoti, kiek žaidėjų ir kada iškris iš rikiuotės dėl koronaviruso. Pavyzdžiui, matome, kad šio sezono Eurolyga virsta loterija, kur daug ką lemia COVID-19. Tarkim, jei ne virusas, „Chimki“ dabar tikrai turėtų vieną kitą pergalę, o ne riestainį.

Kairys yra sakęs, kad mažą biudžetą turintis klubas gali sėkmingai kautis ir įveikti keletą kartų turtingesnes komandas, jei protingai susikomplektuoja.

Kauniečių biudžetas maždaug tris kartus didesnis nei vilniečių.

Manau, kad šiandien rungtynių baigtis labai priklausys nuo to, kaip iš toli atakuos Kauno komandos gynėjai.

Spėju, kad šeimininkai neišvengiamai turės dvigubinti, kai kamuolį arčiau krepšio gaus Lauvergne‘as ar Rubitas, nes „Ryto“ priekinės linijos pajėgumai, iškritus Echodui, dar nepasijungus Ndourui, tiesiog per menki.

Jei svečiams pakris iš toli, sostinės ekipai pakovoti dėl pergalės bus supersudėtinga. „Žalgirio“ uždaviniai paprastesnis – svarbiausia pristabdyti varžovų greitąjį puolimą, neleisti mesti tritaškių Goudelockui, neduoti veržtis į baudos aikštelę Jacksonui.

„Žalgiris“, žinoma, turi daugiau ginklų, tačiau kažkur girdėjau, kad sviedinys apvalus, todėl visko gali nutikti“, – rašė V. Čeponis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...