Tritaškiais prapliupęs „Rytas“ sutriuškino vokiečius © rytas nuotr.

Antrose priešsezoninėse rungtynėse Vilniaus „Rytas“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš Rostoko „Seawolves“. Nors vilniečiai sunkiai pradėjo rungtynes, galiausiai jos baigėsi „Ryto“ pergale rezultatu 98:81.

Pirmo kėlinio pradžia nežadėjo nieko gero vilniečiams, nes dar pirmajame kėlinyje varžovai įgijo 10-ies taškų pranašumą 15:25. Visgi daugiausiai Justino Gorhamo ir R.J. Cole‘o pastangų vedama sostinės komanda į ilgąją pertrauką išėjo atsilikdama minimaliu skirtumu – 41:42.

Trečiajame kėlinyje „Jeep“ arenos lankai „liepsnojo“ nuo „Ryto“ tritaškių – 4 kartus tinklelį skrodė R.J. Cole‘o metimai, dar vieną pridėjo Gytis Masiulis ir komanda susikūrė apčiuopiamą pranašumą, kuris po trečio kėlinio siekė 11 taškų. Jaunimu rungtynių pabaigoje rėmęsi vilniečiai tik dar labiau padidino persvarą ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 98:81.

Rezultatyviausiai sostinės komandoje žaidė R.J. Cole'as, pelnęs 21 tašką (4/5 trit.), bei pridėjęs 6 rezultatyvius perdavimus. J. Gorhamas ir Gytis Masiulis (3/4 trit.) pelnė po 13 taškų, Oskaras Pleikys pridėjo 12 taškų ir 7 atkovotus kamuolius, o jaunimo komandoje rungtyniaujantis Gantas Križanauskas įmetė 11 taškų.

Šiose rungtynėse komandai dar nepadėjo vakar į Lietuvą atvykęs Keithas Hornsby, jis prie komandos treniruočių turėtų prisijungti artimiausiomis dienomis.

Kitas rungtynes „Rytas“ žais šeštadienį, rugsėjo 2 d. prieš „Wolves“ komandą. Tai bus pirmosios sirgaliams atviros kontrolinės rungtynės, kurias galės stebėti kiekvienas įsigijęs JBR narystę arba bilietus.