S.Babrauskas ragina sirgalius rinktis į „Siemens“ areną © Pauliaus Žukausko nuotr.

Septynis sezonus Vilniaus „Ryto“ aprangą vilkėjęs Steponas Babrauskas prieš savo buvusiai komandai lemiamas Europos taurės rungtynes neabejoja, jog Vilniaus klubas turi visas galimybes žengti į antrąjį Europos taurės etapą. Buvęs komandos kapitonas sako, kad pergalės prieš Bursos „Tofaš“ receptas yra paprastas: šimtaprocentinis atsidavimas ir įnirtinga kova nuo pirmos iki paskutinės sekundės. 

Paklaustas kur šiame susitikime galėtų būti „Ryto“ rezervai, S. Babrauskas sako: „Nenoriu kalbėti apie kažkokius rezervus, tai yra trenerių reikalas. Tokiose rungtynėse labai svarbu, kad kiekvienas į aikštelę išbėgęs žaidėjas sužaistų savo žaidimą, atiduotų visas jėgas, išpildytų trenerio nurodymus ir komandos susitarimus. Ir nesvarbu ar jis turės tai daryti 2, ar 32 minutes. Esu tikras, kad komandos žaidėjai tai puikiai supranta“.

Ar žinojimas, jog pergalė yra būtina, negali pakišti kojos krepšininkams?

„Žinoma, vienus žaidėjus tokios situacijos motyvuoja, o kiti kartais gali perdegti. Visgi manau, kad „Rytas“ turi pakankamai patirties, žaidėjų, kurie ne kartą buvo panašiose situacijose“, – svarsto S. Babrauskas. 

Nesiimdamas lyginti „Ryto“ ir „Tofaš“ privalumų atskirose pozicijose, buvęs „Ryto“ kapitonas visgi išskiria vieną didelį Vilniaus komandos pranašumą. 

„Tai – namų aikštelė ir tribūnų palaikymas. Galbūt kai kam atrodo, kad sportininkų frazės apie namų sienų pagalbą yra viso labo standartinės klišės. Patikėkite manimi, taip tikrai nėra.

Skanduotės, triukšmas, aktyvus palaikymas iš tikro užveda komandą, stumia žaidėjus į priekį. Todėl aš labai noriu pakviesti visus komandos sirgalius atvykti į areną. Iki šiol niekaip negaliu pamiršti atmosferos, kurią „B tribūna“ prieš gerą savaitę sukūrė „Perlo“ susitikime su „Žalgiriu-2“. Tikiuosi, kad šiandien tribūnos bus dar triukšmingesnės dvikovoje prieš „Tofaš“. Nes atmosfera arenoje gali būti labai svarbia sudedamąja „Ryto“ pergalės dalimi“, – teigia S. Babrauskas. 

Bilietus į Vilniaus „Ryto“ ir Bursos „Tofaš“ komandų rungtynes platina „Tiketa“. Rungtynių pradžia – 19 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos