S.Babrauskas dar nenori baigti profesionalo karjeros

S.Babrauskas dar nenori baigti profesionalo karjeros 0 0 2019-10-08 10:15 © Pauliaus Žukausko nuotr.

Praeityje garsus Vilniaus „Ryto“ ekipos žaidėjas Steponas Babrauskas pasiryžęs tęsti profesionalo karjerą, rašo skm.lt

35-erių gynėjo ir lengvojo krašto pozicijoje galintis žaisti puolėjas praėjusį sezoną atstovavo Alytaus „Dzūkijai“, o šį rudenį pasitiko neturėdamas komandos.

Pasak jo, tai netrukus turėtų pasikeisti: „Kadangi Lietuvoje pasiūlymų negaunu, mano variantas – važiuoti į užsienį. Manau, greitu metu išvažiuosiu, viskas ten dėliojasi gerai.“

Iš viso 7 sezonus „Ryto“ ekipoje praleidęs vilnietis pozityviai atsiliepė apie dabartines mylimo klubo aktualijas ir teigė, jog ateityje norėtų sugrįžti į sostinės klubą.

S. Babrauskas taip pat atkreipė dėmesį į neeilinį įvykį – Europos taurės starte rytiečiai į Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšį susmaigstė 40 taškų, taip pademonstruodami rezultatyviausią puolimą antrajame rungtynių ketvirtyje per visą turnyro istoriją.

„Matosi, kad žaidėjai gerai sutaria tarpusavyje, yra geras mikroklimatas. Treneris liko tas pats, vadovybė atliko gerą darbą, parinko tam tikrus žmones, kurie reikalingi. Man pačiam gal ir yra tekę žaidžiant „Ryte“ matyti ir pajausti, ką reiškia varžovams per kėlinį įmesti 40 taškų, bet tikrai ne Europos taurėje. To noro grįžti į sostinės klubą yra. Pažiūrėsime, kaip netolimoje ateityje viskas susidėlios“, – pokalbį mįslingai užbaigė Stepas.

0 0

Komentarai (0)