„Ryto“ finišas Čempionų lygoje – pergalingas

Paskutiniame savo FIBA Čempionų lygos žygyje Vilniaus „Rytas“ (2-4) namuose 81:77 (12-21, 26:15, 19:14, 24:27) nugalėjo Strasbūro SIG (4-2) ekipą.

Mačą vilniečiai pradėjo atkarpa 4:0. Tačiau varžovai atsako dar didesniu spurtu ir Giedrius Žibėnas išnaudojo minutės pertraukėlę (4:9).

Toliau taškais besikeitusios ekipos pirmąjį ketvirtį baigė 12:21.Į aikštelę išėję su daug didesne energija antrame kėlinyje išėjusi „Ryto“ ekipa prisivijo varžovus spurtuodami 12:2.

Po krepšiu varžovus baudęs Keithas Bensonas leido vilniečiams išsiverti ir pirmąją mačo pusę „Rytas“ baigė – 38:36.

Pirmoje pusėje „Rytą“ į priekį vedęs K.Bensonas pelnė 10 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

Trečiajame kėlinyje Sostinės komandos aukštaūgis toliau puolime rinko taškus bei „Ryto“ lyderių gretų prisijungė Gytis Radzevičius.

Savo persvarą didinę vilniečiai trečiąjį ketvirtį baigė pirmaudami 7 taškais – 57:50. Paskutiniame ketvirtyje atsilaikę vilniečiai šventė pergalę – 81:77.

„Rytas“: K.Bensonas 17 (24 naud. bal.), R.Boatrightas 15, A.Butkevičius 14.

SIG: B.Colsonas 23 (12/12 baud.), B.Jeffersonas 15 .