„Ryto“ fanai: inicijavome susitikimą su klubo vadovais © Pauliaus Žukausko nuotr.

Po dar vienos skaudžios „Ryto“ ekipos nesėkmės ištikimiausių komandos fanų grupuotė „B Tribūna“ prabilo apie būtinas permainas.

Anot sirgalių, jie netrukus surengs susitikimą su Vilniaus klubo vadovais.

„Agonija tęsiasi. Komanda pakrikusi ir atrodo, kad viskas ritasi tik žemyn. Inicijavome susitikimą su klubo vadovais, kuris įvyks artimiausiu metu. Turime imtis veiksmų, nes tai tęstis nebegali.

Iš pozityvios pusės vakar Bonoje komandą palaikė 16 rytfanių bei dar keli vietoje prisijungę žmonės. Visos transliacijos metu palaikymas girdimas, net ir beviltiškoje situacijoje, kai komanda nuleidžia rankas.

„Rytas“ žmonėms rūpi. Tuo ši komanda skiriasi nuo kitų. Nors ir buvome nusprendę daugiau neskelbti į išvykas keliaujančių žmonių skaičiaus, šį kartą norime pasidžiaugti.

Net ir tokioje beviltiškoje situacijoje į Kauną važiuoti užsiregistravo daugiau nei 100 rytfanių. Taip, tai nėra tie 400 ar 500, kurie kūrė įspūdingą palaikymą praėjusiuose sezonuose, bet šitie 100 yra verti didžiausios pagarbos, nes tai įrodo, kad mūsų dainų žodžiai nėra tik tekstas.

Šios spalvos giliai įstrigusios širdyje ir jokie apgailėtini vadybiniai ir sportiniai sprendimai jų iš ten nepašalins.

Laiko registruotis dar yra, tad vis dar gali parašyti mums ir vykti kartu. Motyvuojančių žodžių surasti jau darosi sunku, bet kiekvienas galime pažvelgti į save ir pagalvoti ką mes galime padaryti dėl klubo, po kurio pergalių dar praėjusiame sezone rinkosi ašaros, po kurio pralaimėjimų apima pyktis, neviltis ir gėda. Ir visa tai tik dėl to, kad mums rūpi. O ar rūpi tai tau?“ – rašė „B Tribūna“.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
 • Julius

  Juokingiausia kai rašo rytas žmonėms rūpi 😃

  • 0
 • Julius

  Juokingiausia kai rašo rytas žmonėms rūpi 😃

  • 0
 • Julius

  Juokingiausia kai rašo rytas žmonėms rūpi 😃

  • 0

Kitos naujienos