„Ryto“ dalininkų susirinkime patvirtinta klubo strategija © R. Lukoševičiaus nuotr.

Gruodžio 6 d. įvyko eilinis visuotinis Vilniaus „Ryto“ dalininkų susirinkimas, kuriame dalyvavo visi šeši klubo dalininkai. Čia aptarti trys klubui ypač svarbūs klausimai – patvirtinta finansinė ataskaita, išrinkta ir naujai kadencijai patvirtina valdybos sudėtis ir sutarta dėl artimiausių trejų metų organizacijos strategijos.

Patvirtintas rugsėjo pabaigoje pristatytas klubo biudžetas šiam sezonui – 4,5 mln. eurų. Akcentuojama, kad per pastaruosius tris metus organizacijos biudžetas išaugo nuo 2,84 mln. Eurų. Tuo tarpu ankstesnių dalininkų valdymo laikotarpiu sukaupta skola šių finansinių metų pabaigoje sumažės nuo 4 iki 1,5 mln. eurų.

Taip pat dalininkai įvertino, kad sostinės klubas tampa vis mažiau priklausomas nuo Vilniaus miesto savivaldybės finansavimo. Jis šį sezoną sudarys mažiau nei 30% biudžeto, kai prieš trejus metus ši proporcija siekė beveik pusę visų „Ryto“ pajamų. 

„Per 3 metus nuveiktas didelis darbas mažinant paveldėtus įsipareigojimus ir auginant tvariai dirbančią organizaciją, – sakė „Ryto“ valdybos pirmininkas D. Gudelis. – Esame gilias tradicijas saugantis bendruomenės klubas, turintis tikslą visas uždirbtas lėšas investuoti į organizacijos augimą. Nors savivaldybė yra didžiausia klubo dalininkė ir svarbi finansuotoja, visi kartu džiaugiamės, kad mūsų klubas tampa savarankiškesnis ir pats sugeba generuoti pajamas. Ta linkme dirbsime ir toliau.“

Taip pat šio susitikimo metu išrinkta ir naujam trejų metų laikotarpiui patvirtinta klubo valdyba, kurios sudėtis liko nepakitusi. Ją sudarys valdybos pirmininkas Darius Gudelis, savivaldybės atstovas Adomas Bužinskas ir Andrius Jančiauskas iš Sostinės krepšinio mokyklos.

Išklausę valdybos pirmininko ataskaitą dalininkai patvirtinto trejų metų strategiją ir pagrindinius tikslus. Klubo prioritetu bus jaunimo piramidės stiprinimas ir integravimas į „Ryto“ sistemą.

„Tūkstančiai vaikų sportuoja mūsų miesto krepšinio mokyklose, – kalbėjo klubo dalininkas ir Sostinės krepšinio mokyklos įkūrėjas Andrius Jančiauskas. – Mūsų tikslas yra užauginti ne tik krepšininkus, kurie galėtų papildyti pagrindinę „Ryto“ komandą, bet užauginti ir naujų sirgalių pagrindinei Vilniaus komandai. Nors jau dabar palaikome puikų ryšį, norime dar labiau plėtoti bendradarbiavimą tarp „Ryto“ ir mokyklų. Tikimės dar glaudžiau integruoti jaunųjų krepšininkų rengimą į „Ryto“ jaunimo piramidę ir taip atverti daugiau galimybių sostinės vaikams.“

Dar vienas tikslas – palaipsniui didinti biudžetą taip, kad per trejų metų laikotarpį pagrindinės komandos žaidėjų atlyginimams būtų išleidžiami 3 mln. eurų. Šiame sezone šioms išlaidoms numatyta 2,05 mln. eurų.

Biudžetą auginti turėtų stiprinamas prekės ženklas ir jo integracija į vilniečių gyvenimą. Pamatai tam buvo dedami pastaruosius metus – mieste įrengti sporto aikštynai su „Ryto“ logotipais, atnaujinta internetinė parduotuvė, smarkiai praplėstas atributikos asortimentas, pradėta socialinė akcija „Together against all“. Artimiausiu metu bus atidaryta fizinė atributikos parduotuvė, numatomi ir kiti žingsniai efektyvinant atributikos prekybą.

Vilniaus „Ryto“ dalininkai yra Vilniaus miesto savivaldybė (16/40 balsų), Sostinės krepšinio mokykla (9/40), Valdybos pirmininkas Darius Gudelis (9/40), bendrovė „Norvelita“ (2/40), viešoji įstaiga KK „Perlas“ (2/40) ir teisininkas Olegas Šibkovas (2/40)

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos