„Ryto“ bilietai į Europos taurės rungtynes – bent penktadaliu pigiau nei pernai © Pauliaus Žukausko nuotr.

Jau šį antradienį, spalio 1 d., Vilniaus „Ryto“ krepšinio komanda pradeda Europos taurės sezoną. „Siemens“ arenoje Vilniuje „Rytas“ stos į akistatą prieš Krasnodaro „Lokomotiv“ klubą, kuriame rungtyniauja ir vienas iš Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės lyderių Mantas Kalnietis. Rungtynių pradžia – 19 val. 

Šį sezoną Vilniaus „Ryto“ atpigino bilietus į Europos taurės varžybas. Naujoji kainodara remiasi siekiu pritraukti į tribūnas kuo daugiau žmonių, suteikti jiems galimybę gyvai pajusti arenoje tvyrančią nuotaiką ir emocijas. 

Bilietų į kainos į „Ryto“ ir „Lokomotiv“ mačą prasideda nuo 7 eurų ir kinta priklausomai nuo sektoriaus. Vidutiniškai kainos yra 20 proc mažesnės, palyginus su praėjusiu sezonu. Be to, sirgaliams, įsigijusiems pigiausius bilietus į už krepšio esančią 107 tribūną, dar vadinamą „Bonus“ sektoriumi, bus skirtas atskiras įėjimas į areną ir atskira kasa, pasiūlyta 10 proc. nuolaida maistui ir gėrimams arenos baruose.

„Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis sako, jog klubo prioritetas – kuo pilnesnės tribūnos tiek LKL susitikimuose, tiek Europos taurės varžybose. Į tai orientuota ir bilietų kainodara.

„Komanda turėjo nuostabų sirgalių palaikymą pirmose dvejose rungtynėse LKL čempionate. Tai matėme mes, tai bendraudami su žiniasklaida ne kartą paminėjo ir krepšininkai bei treneriai. Aš labai norėčiau, kad antradienį į „Siemens“ areną gausiai susirinkusi #RytasFamily ne tik užvestų krepšininkus. Noriu, kad visi sirgaliai, o ypač tie, kurie apsilankys arenoje pirmą kartą ar po ilgesnės pertraukos, pajustų tas stiprias emocijas ir norėtų sugrįžti į areną kitą kartą“, – sako R. Jarutis. 

Išskirtinumo – atskiro įėjimo, rūbinės, specialaus meniu arenos bare, taip pat pramogų – norintys sirgaliai gali rinktis bilietus „Siemens“ arenos BMW klube. Rungtynių tarp „Ryto“ ir „Lokomotiv“ bilietų kainos šią zoną prasideda nuo 12 eurų, tai yra 32 proc. pigiau nei praėjusiame sezone.

Klubas taip pat apsibrėžė nuolaidų bilietams sistemą. Su didžiausia 20 proc. nuolaida bilietus gali įsigyti visi #RytasFamily sezono narysčių turėtojai. 15 proc. nuolaida suteikiama mokiniams, studentams, pensininkams, taip pat žmonėms su negalia. Su 10 proc. nuolaida bilietus gali įsigyti „Tiketos“ klubo nariai bei visi, perkantys daugiau nei 10 bilietų.

„Mes skatiname bičiulius, draugų grupes eiti į areną kartu. Juk daryti tai kartu yra daug smagiau. Mūsų nuolaidų sistema šį sezoną yra orientuota būtent į tai – bendruomenės būrimą, auginimą, jos stiprinimą“, – aiškina R. Jarutis.

Dar viena šių metų naujovė – „Ryto” „Premium” klubas, kuris vienija komandą remiančių įmonių vadovus ir tą patį darančius fizinius asmenis. Šio klubo atstovams bus skirtos vietos, esančios arčiausiai krepšinio aikštelės – vadinamojoje parketinėje eilėje. Be to, „Premium” klubo nariai galės dalyvauti išskirtiniuose susitikimuose su komanda, naudoti kitomis paslaugomis.

rytasvilnius.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • zalfanis

  vis tiek mazai kas eis,visi i kauna vaziuoja

  • 0
 • fanas

  reikia kad leistu uz dyka ir dar alaus ipiltu.Va tada pagalvociau

  • 0
 • zalfanis

  vis tiek mazai kas eis,visi i kauna vaziuoja

  • 0
 • fanas

  reikia kad leistu uz dyka ir dar alaus ipiltu.Va tada pagalvociau

  • 0
 • fanas

  reikia kad leistu uz dyka ir dar alaus ipiltu.Va tada pagalvociau

  • 0
 • zalfanis

  vis tiek mazai kas eis,visi i kauna vaziuoja

  • 0

Kitos naujienos