„Ryte“ – perspektyvus aukštaūgis R. Ivanauskas

„Ryte“ – perspektyvus aukštaūgis R. Ivanauskas 0 0 2021-01-23 20:09

Vilniaus „Ryto“ puolėjų grandį stiprina NCAA pirmenybėse rungtyniavęs krepšininkas. Sostinės klubas pasirašė sutartį su 22-ejų lietuviu Rapolu Ivanausku, kuris į Vilnių atvyks jau artimiausiomis dienomis. 

„Džiaugiamės galėdami pasipildyti jaunu, perspektyviu bei daug žadančiu lietuviu, – teigia „Ryto“ vyr. treneris Giedrius Žibėnas. – Rapolas yra mobilus, itin įvairiapusiškas aukstaūgis, kuris mums pridės taip trūkstamų centimetrų, ypač turint omenyje šiuo metu kiek išretėjusias mūsų puolėjų gretas. Tikimės, kad Rapolui neužtruks adaptacinis periodas priprantant prie europietiško žaidimo stiliaus ir visas savo gerąsias savybes jis galės atskleisti jau šiame sezone.“

2018–2019 m. sezone R.Ivanauskas buvo vienas pagrindinių Kolgeito universiteto komandos vedlių ir šiame sezone buvo nominuotas savo konferencijos metų žaidėju. Lietuvis NCAA fiksavo 15,9 taško, 7,8 atkovoto kamuolio bei 1,6 rezultatyvaus perdavimo rodiklius.

208 cm ūgio sunkiojo krašto puolėjas už Atlanto paskutinį savo sezoną praleido Sinsinačio „Bearcats“ ekipoje. Šio sezono NCAA čempionate per 7 sužaistas rungtynes aukštaūgis vidutiniškai pelnydavo po 6,3 taško ir atkovodavo po 5 kamuolius per 21 minutę. 

Tačiau dėl koronaviruso pandemijos R.Ivanauskas priėmė sprendimą nebetęsti sezono ir palikti komandą.

0 0

Komentarai (0)