„Rytas“ per vargus įveikė „Nevėžį“ © fiba.com/championsleague.basketball nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (9/5) šeštadienio vakarą išvengė dar vieno netikėto pralaimėjimo „Betsafe-LKL“ čempionate. Be vyr. trenerio Donaldo Kairio rungtyniavęs sostinės klubas po atkaklios kovos, kurioje rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinę minutę, palaužė Kėdainių „Nevėžio“ (5/8) krepšininkus.

Dvikova Vilniuje baigėsi „Ryto“ pergale 96:91 (24:23, 18:19, 23:29, 31:20).

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui Kėdainių klubas dar turėjo šešių taškų persvarą (65:71), likus kiek daugiau nei dviem minutėms „Nevėžis“ vis dar buvo priekyje (85:86), tačiau sostinės ekipos pergalę nulėmė įspūdingas Andrew Goudelocko asmeninis pasirodymas.

A. Goudelockas iki pat ketvirtojo kėlinio nebuvo pelnęs nė taško, tačiau per paskutines aštuonias susitikimo minutes pataikė tris tritaškius ir viso surinko 15 taškų. Būtent po A. Goudelocko tritaškio likus žaisti 20 sekundžių klausimų dėl rungtynių nugalėtojo nebeliko (94:88). Atsilikimą kėdainiečiai dar spėjo kiek sumažinti (96:91), bet išsigelbėti šiose rungtynėse laiko buvo per mažai.

Fantastiškas rungtynes Vilniuje sužaidė „Nevėžio“ legionierius Sedrickas Barefieldas. Amerikietis pataikė visus atštuonis baudos metimus, pridėjo tris tritaškius ir penkis dvitaškius bei tokiu būdu pelnė 29 taškus. S. Barefieldui neblogai talkino Panagiotis Kalaitzakis ir Domantas Vilys, atitinkamai pridėję po 15 ir 14 taškų.

Kėdainių ekipos naujokas iš Trinidado ir Tobago, aukštaūgis Imru Duke, pataikė tris iš trijų tolimų metimų ir tokiu būdu surinko devynis taškus.

Pirmoji komandų akistata šiame sezone baigėsi Kėdainių ekipos pergale. Tada dar Mariaus Kiltinavičiaus vadovaujamas „Nevėžis“ pasiekė pergalę 100:94.

„Rytas“: M. Ndouras 20, A. Goudelockas 15, Ryanas Boatrightas 12, M. Echodas ir A. Butkevičius po 11.

„Nevėžis-Optibet“: Sedrickas Barefieldas 29, Panagiotis Kalaitzakis 15, Domantas Vilys 14, M. Pocevičius ir I. Duke'as po 9.