„Rytas“ ir A.Blanco pasiekė taikos susitarimą © rytasvilnius.lt nuotr.

VšĮ „KK Statyba“, valdanti Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubą, ir treneris Alberto Blanco sudarė taikos sutartį. Vilniaus „Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis sako, besidžiaugiantis pasiektu kompromisu.

„Abu su Alberto Blanco dirbame panašų darbą, seniai sukamės krepšinio pasaulyje. Tai, manau, buvo viena iš pagrindinių priežasčių, leidusių nepaprastoje situacijoje mums rasti bendrą kalbą ir pasiekti ir klubą, ir trenerį tenkinantį sprendimą. Apgailestauju dėl susiklosčiusios situacijos ir kad tai užtruko tiek laiko.

Noriu padėkoti Alberto ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės tolimesnėje jo karjeroje. Taip pat noriu padėkoti tiek klubo, tiek Alberto teisininkams, padėjusiems pasiekti taikų susitarimą šioje situacijoje”.

„Džiaugiuosi, kad Rolandui pradėjus vadovauti „Rytui“, klubas ėmėsi iniciatyvos išspręsti visus mūsų ginčus taikiai. Nepaisant visų nesutarimų, „Ryto“ komandai esu atidavęs nemažą dalį širdies, todėl noriu palinkėti komandai, žaidėjams, treneriams bei sirgaliams sėkmės ir pergalių ateinančiose LKL ir Eurocup kovose“, - teigia A. Blanco.

Sudarytos taikos sutarties sąlygos yra konfidencialios, todėl nei „Ryto“ klubas, nei A. Blanco jų detaliau nekomentuos.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos