„Rytas“ be didesnio vargo susitvarkė su „CBet“ krepšininkais © Pauliaus Žukausko nuotr.

Po nesėkmės Kėdainiuose atsitiesęs Vilniaus „Rytas“ (7-2) sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 88:64 (26:15, 14:16, 26:15, 22:18) nugalėjo Prienų „CBet“ (4-6).

Nugalėtojus į priekį vedė 16 taškų pelnęs Dovis Bičkauskis bei vienas geriausių sezono rungtynių sužaidę Marekas Blaževičius, kurio sąskaitoje – 15 taškų.

Vilniečiai nuo pat pirmųjų minučių laikė iniciatyvą savo rankose ir nors įpusėjus mačui skirtumas dar buvo vienženklis (40:31), bėgti į priekį šeimininkai pradėjo po pertraukos.

Kol Prienų klubas skendo klaidose, Camerono Bairstow ir Mareko Blaževičiaus vedamas „Rytas“ spurtavo 18:4 bei įgijo triuškinančią persvarą 64:40.

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas. Dvigubai dažniau (24:12) klydę prieniškiai atsilikimo nesumažino ir leido sostinės ekipai švęsti daugiau nei užtikrintą pergalę.

„Rytas“: Dovis Bičkauskis (4/4 baud.) 16 tšk., Marekas Blaževičius (5 atk. kam.) 15 tšk., Cameronas Bairstow (6 atk. kam.) 14 tšk., Deividas Sirvydis 12 tšk., Martynas Echodas (6 atk. kam.) 9 tšk.

„CBet“: Karolis Guščikas ir Kerras Kriisa (6 rez. perd.) po 12 tšk., Arnas Velička 9 tšk., Martynas Varnas ir Lukas Uleckas (6 atk. kam.) po 7 tšk.