R.Jarutis: siekiame įtraukti sirgalius į veiksmą © Pauliaus Žukausko nuotr.

Šiandien 19 val. Vilniaus „Siemens“ arenoje ginčo kamuolio išmetimu prasidės Vilniaus „Ryto“ sezonas Europos taurės varžybose. Pirmasis vilniečių varžovas – ambicijų grįžti į Eurolygą neslepianti Krasnodaro „Lokomotiv Kuban“ komanda, vasarą pasirašiusi sutartį ir su Lietuvos rinktinės įžaidėju Mantu Kalniečiu. 

Į areną atvykę „Ryto“ fanai ne tik išvys mūšį tarp „Ryto“ bei „Lokomotiv Kuban“ krepšininkų. Sirgaliai bus įtraukti ir į įvairias pramogas.

„Krepšinio rungtynės yra tik viena, nors ir pati svarbiausia renginio dalis. Tačiau kartu norime, kad į areną atvykę sirgaliai patys pasijustų renginio, komandos, bendruomenės dalimi. Siekiame įtraukti juos į veiksmą, tam ir yra skirtos visos krepšinį lydinčios pramogos“, – sako Vilniaus „Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis. 

„Siemens“ arenos durys sirgaliams bus atvertos likus valandai iki oficialios mačo pradžios. Anksčiau į areną atvykusiems fanams savanoriai dažys veidus firminėmis Vilniaus komandos spalvomis, o mažieji #RytasFamily nariai galės pramogauti ir įsiamžinti su „Ryto“ simboliu vilku. Sirgaliai taip pat galės įsigyti 2019-2020 m. komandos atributikos.

Tribūnose įsitaisiusius sirgalius stebės specialios arenos video kameros, kurių dėka sirgaliai bus įtraukti į grojimo būgnais, šokio ir bučinio konkursus. Pertraukų tarp kėlinukų, taip pat minutės pertraukėlių metu žiūrovai galės stebėti „Rytas Dance Team“ šokėjų pasirodymus, o taip laimėti prizus įvairiuose rėmėjų konkursuose ir žaidimuose.

Šiame susitikime klubas į komandų pristatymą įtrauks ir sirgalius. Rungtynių pranešėjui Jonui Radzevičiui ištarus Vilniaus „Ryto“ žaidėjų vardus, tribūnose esantys žiūrovai bus prašomi skanduoti jų pavardes. Be to, pristatymo metu fanai bus kviečiami apšviesti areną savo telefonų žibintuvėliais.

Didžiosios pertraukos metu sirgaliai ir Vilniaus miesto savivaldybės atstovai pasveikins Vilniaus krepšinio mokyklos krepšininkę Audronę Zdanevičiūtę, kuri šią vasarą Makedonijoje vykusiame Europos šešiolikmečių merginų čempionate Lietuvos rinktinės sudėtyje iškovojo sidabro medalius. 

Be to, didžiosios pertraukos metu įvyks ir draugiškos varžybos tarp negalią turinčių žmonių krepšinio klubo „Draugystė“ ir komandos „Kažkur matyti“, kurios sudėtyje žiūrovai turėtų išvysti YouTube vlogerį Paul de Miko, humoristą ir 171-ą įtakingiausią žmogų Lietuvoje Paulių Ambrazevičių, radijo laidų vedėją Gedą Saročką ir kitus žinomus veidus.

Viso renginio metu metu žiūrovus linksmins ir šokdins ilgametis „Ryto“ sirgalius DJ Swix.

Pasibaigus susitikimui komanda laukia jau tradicija tapusios unikalios fanų skanduotės „Pirmyn, vilniečiai“. Be to, sirgaliai turės galimybę paspausti ranką „Ryto“ krepšininkams.

Bilietus į pirmąsias „Ryto” rungtynes platina „Tiketa“. Bilietų kainos prasideda nuo 8 eurų, priklausomai nuo pasirinktos vietos arenoje ir nuo 13 eurų BMW klube.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos