Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs L. Birutis nukalė „CBet“ pergalę Alytuje © Pauliaus Žukausko nuotr.

Prienų „CBet“ (8-10) krepšininkai Alytuje trečiojo kėlinio pradžioje buvo sustoję ir penkias minutes negalėjo pelnyti nė taško, tačiau vėliau išsijudino, surengė spurtą ir, nugalėję „Sintek–Dzūkiją“ (6-12) 68:61 (23:10, 15:22, 7:15, 23:14), neleido lentelės kaimynams pavyti jų pergalių skaičiumi.

Po šios pergalės „CBet“ su 8 pergalėmis įsitvirtino šeštoje lentelės vietoje – dabar septintoje vietoje esančius alytiškius Manto Šerniaus komanda lenkia jau dviem laimėjimais.

Taip pat verta paminėti, jog šia nesėkme nutrūko dviejų iš eilės alytiškių pergalių serija.

Didžiausią indėlį į pergalę įnešė rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Laurynas Birutis – šis jau per pirmąją rungtynių dalį įmetė 17 taškų, o iš viso susitikimą baigė sąskaitoje turėdamas 26 taškus, 8 atkovotus kamuolius ir 25 naudingumo balus (pakartotas asmeninis sezono rekordas).

Pirmoje rungtynių pusėje būtent aukštaūgio vedami prieniškiai diktavo savo sąlygas ir į pertrauką išėjo pirmaudami 38:32.

Trečiajame kėlinyje „CBet“ startavo labai vangiai ir daugiau nei penkias minutes nepelnė nė taško. Tuo naudojosi šeimininkai ir ne tik panaikino deficitą, bet ir išsiveržė į priekį (44:38).

Galų gale ketvirtojo kėlinio starte Manto Šerniaus auklėtiniai po keleto sėkmingų epizodų vėl susigrąžino persvarą (51:47), o po ilgos pertraukos vėl prabilęs L. Birutis dar labiau padidino prieniškių pranašumą (56:50).

Likus žaisti tris su puse minutės svečių persvara vėl peržengė dviženklę ribą (61:50). Per likusį laiką Alytaus komanda vienu metu buvo priartėjusi (58:61), tačiau pergalės prieniškiai iš savų rankų nebepaleido.

Įdomu tai, jog „Sintek–Dzūkija“, nors ir nesustabdė L. Biručio, tačiau laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (43:40).

Abiems komandoms ne itin sėkmingai sekėsi atakuoti nuo baudų metimo linijos – alytiškiai pataikė 57 procentus metimų (8/14), prieniškių taiklumas siekė 68 procentus (15/22).

„Sintek–Dzūkija“: Gabe’as Devoe 16, (10 atk. kam.), Chauncey Collinsas ir Petaras Rakičevičius po 12, Paulius Danisevičius 10;

„CBet“: L. Birutis 26 (8 atk. kam.), Lukas Uleckas 13, Mindaugas Lukauskis ir Regimantas Miniotas po 6;