Prieš rungtynes su „Žalgiriu“ - „Ryto“ organizuojama akcija © Pauliaus Žukausko nuotr.

Laukiamiausios Lietuvoje „Betsafe-LKL“ dvikovos su Kauno „Žalgiriu“ metu Vilniaus „Ryto“ klubo krepšininkai taps saugaus eismo ambasadoriais. Klubas organizuojama akcija „Žaisk pagal taisykles“ pakvies vairuotojus tapti atsakingesniais ir nepamiršti kelių eismo taisyklių.

Rungtynių metu krepšininkai primins saugaus elgesio kelyje svarbą ir ypatingai akcentuos greičio viršijimo, saugos diržų segėjimo bei vairavimo išgėrus problemas.

Vilniaus „Ryto“ krepšininkas Evaldas Kairys įsitikinęs, kad saugumas kelyje priklauso nuo kiekvieno eismo dalyvio, todėl savo gerbėjus ir visus vairuotojus ragina būti dėmesingais ir laikytis taisyklių: „Kelyje, kaip ir krepšinyje, kad laimėtum, turi žaisti pagal taisykles. Kasdien girdime apie daugybę nelaimingų atsitikimų ir galvojame, jog mums ar mūsų šeimos nariams taip tikrai neatsitiks. Bet tai atsitinka netikėtai ir viskas priklauso nuo mūsų pačių, todėl turime būti atsakingi kiekvieną akimirką. Kelyje atsakome ne tik už save, bet ir už kitus: pėsčiuosius, dviratininkus, vairuotojus. Daugelyje įvykiu pats gali ir nenukentėti, tačiau suluošinti kitą, o tai slėgs visą gyvenimą ir tai bus žymiai skaudesnis pralaimėjimas, nei, galbūt, patirtas aikštelėje.“

Išskirtine galimybe prisidėti prie saugaus eismo skatinimo džiaugiasi ir reprezentacinio sostinės klubo „Rytas“ direktorius Rolandas Jarutis: „Esame laimingi galėdami prisidėti prie šios gražios akcijos, skleisti visiems svarbią žinutę bei akcentuoti saugaus eismo svarbą. Tai labai svarbu, juk visi esame eismo dalyviai, net jeigu ir nevairuojame jokios transporto priemonės. Žaisti pagal taisykles svarbu ne tik aikštelėje – aikštelėje tai gali lemti pergalę, o kelyje – išsaugotą gyvybę. Tikimės atkreipti į tai vairuotojų dėmesį“.

Jau spalio 20 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiančių „Betsafe-LKL“ rungtynių tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ metu žiūrovų lauks akcijos „Žaisk pagal taisykles“ žaidimai ilgosios pertraukos metu, galimybė nusifotografuoti su akcijos marškinėliais pasipuošusiomis klubo šokėjomis bei kitos staigmenos.

Pirmasis šio sezono „Betsafe-LKL“ mačas tarp Vilniaus „Ryto” ir Kauno „Žalgirio” įvyks spalio 20 d., šeštadienį. Susitikimas „Siemens” arenoje Vilniuje prasidės 17 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos