Po pergalės D.Adomaitis prabilo apie pagrindinę bėdą © Pauliaus Žukausko nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (11-5) naujuosius metus pasitiks pozityviomis nuotaikomis – paskutinėse 2019-ųjų metų rungtynėse Dainiaus Adomaičio auklėtiniai savo arenoje 82:77 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (9-6) ir taip neužleido varžovams antros vietos turnyro lentelėje.

Vilniečių strategas Dainius Adomaitis teigė, jog savo indėlį antroje pusėje įnešė visi žaidėjai, tačiau pripažino, jog pirmoje pusėje komandos žaidimas jo netenkino.

„Kaip ir kalbėjome prieš rungtynes, žaidėme prieš gerai rungtyniaujančią komandą, kuri labai gerai žaidžia, jei pelno daug lengvų taškų. Pirmoje pusėje su tuo nesusitvarkėme, tai pagrindinis akcentas.

Aišku, jei nori laimėti rungtynes, negali žaisti ketvirčio praleisdamas 31 taško. Tai buvo mūsų bėda, antras kėlinys, kuriame buvome per minkšti.

Antroje pusėje vyrai buvo šaunuoliai, išėję nuo suolo davė energiją, automatiškai įsijungė ir fanai, kuriems norisi padėkoti. Svarbiausia pergalė“, – svarstė D. Adomaitis.

Tuo metu „Lietkabelio“ vedlys Nenadas Čanakas sakė, jog esminis dvikovos lūžis nutiko trečiojo kėlinio starte.

„Aišku, lemiama buvo trečio kėlinio pradžia. Šiandien pradėjome per lėtai be spaudimo, be energijos gynyboje ir priėmėme labai prastus sprendimus puolime. „Rytas“ trečiame kėlinyje išlygino rezultatą, po to turėjome kelias galimybes perlaužti rungtynes, bet to nepadarėme. Po kelių dienų turime rungtynes su „Šiauliais“ ir reikia dirbti toliau“, – aiškino serbas.