Pergalę prieš CSP apibendrinęs A.Butkevičius: „Agresyvumas gynyboje lėmė mūsų pergalę“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Europos taurės kovose košmarišką pirmąjį ratą jau beveik pamiršę Vilniaus „Ryto“ (3/4) krepšininkai iškovojo antrąją pergalę paeiliui, kai namuose 92:78 palaužė Limožo CSP (2/5), bei dar labiau sutvirtino savo šansus kovoti dėl kelialapio į kitą pirmenybių etapą.

Po rungtynių vilniečių rūbinėje netrūko geros nuotaikos, o į žurnalistų klausimus atsakinėjęs „Ryto“ vicekapitonas Arnas Butkevičius džiaugėsi, kad pavyko išvengti klaidų ir laikytis sutarto žaidimo plano.

„Agresyvumas gynyboje lėmė mūsų pergalę. Žinoma, buvo momentų, kai varžovai pataikė iš sudėtingų situacijų ir padarėme šiek tiek koncentracijos klaidų. Visgi esmė buvo maži dalykai, į kuriuos mes labiausiai ir žiūrėjome.

Atsitverinėjome varžovus, neleidome susirinkti daug kamuolių ir turėti antrų šansų, kontroliavome jų greitą puolimą bei išvengėme kvailų klaidų, kurių buvo nemažai rungtynėse Limože ir atsirado visai kitas rezultatas“, – teigė A.Butkevičius.

Nuo pradžių įvykius aikštelėje kontroliavusi Vilniaus ekipa sugebėdavo susikrauti dviženklį pranašumą, bet neretai iš jo likdavo tik keli taškeliai. Paklaustas apie tai A.Butkevičius išskyrė pataikytus sudėtingus varžovų metimus.

„Ypač gaila atkarpos, kurią turėjome antrojo kėlinio pabaigoje, kai CSP realizavo keturis tritaškius paeiliui ir sugebėjo pagauti ritmą, nes iki to jų rezultatyvumas buvo labai mažas ir matėsi, jog jie neranda savo vietos aikštelėje.

CSP geba pataikyti tuos tritaškius, prisidėjo mūsų netaiklūs baudos metimai, pramesti keli laisvi tolimi metimai ir, manau, tas neleido labiau atitrūkti“, – ieškojo priežasčių neleidusių įgyti labiau apčiuopiamo pranašumo „Ryto“ puolėjas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos