D. Adomaitis – apie „Ryto“ varžovų atletiškumą ir žaidėjų reakciją

D. Adomaitis – apie „Ryto“ varžovų atletiškumą ir žaidėjų reakciją 0 0 2019-11-12 11:16 © Pauliaus Žukausko nuotr.

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai antradienį „šlifavo“ paskutines detales prieš trečiadienį laukiančią dvikovą su Limožo CSP.

Po pirmojo rato dvi pergales iškovojęs ir keturis pralaimėjimus patyręs „Rytas“ klysti daugiau nebegali, o ypatingai žaidžiant namuose.

Su žiniasklaida bendravęs Dainius Adomaitis įvardijo pagrindines varžovų stiprybes bei trumpai pasisakė apie šiandien vykstančius Lietuvos rinktinės trenerio rinkimus.

„Tipinė prancūzų komanda, atletiška. Mums reikės su tuo susitvarkyti. Antras dalykas – žaidėjai prie tritaškio linijos. Gynyboje turime būti labai susikoncentravę. Invernizzi ir Langas yra geri metikai, todėl negalime leisti jiems mesti tritaškių“, – sakė strategas.

Varžovai kur kas sėkmingiau rungtyniauja namų aikštėje. Paklaustas, ar tai gali tapti „Ryto“ pranašumu, Adomaitis atsakė: „Jie turėjo gerų rungtynių ir išvykoje, bet kažkuriuo momentu sulūždavo. Pats esu žaidęs Prancūzijoje ir gerai prisimenu klubo vadovo pasakymą, kad „svarbiausia yra laimėti namuose“.

CSP yra atletiška ekipa, prieš kurią reikia žaisti protingą krepšinį. Negalime jiems leisti surengti spurtų, įmesti lengvų taškų ir žinoti, kur galima rizikuoti, o kur ne.“

„Rytas“ savaitgalį patyrė netikėtą pralaimėjimą LKL pirmenybėse. Kaip atskleidė Adomaitis, žaidėjai į šią nesėkmę pažiūrėjo labai rimtai.

„Praleidome daug laiko žiūrėdami ir analizuodami rungtynes. Aiškinomės tas situacijas, kodėl taip yra. Žaidėjų reakcija gera. Jeigu būtume žaidę taip, kaip vakar treniravomės, būtume iš Kėdainių grįžę su pergale“, – sakė specialistas.

Galiausiai sulaukęs klausimo apie rinktinę ir trenerio rinkimus, Adomaitis pridūrė: „Sunku kažką komentuoti. Bus priimtas teisingas sprendimas. Pirmiausia, ką reikia padaryti, tai išrinktam treneriui palinkėti palaikymo ir sėkmės.“

D. Adomaičio ir A. Butkevičiaus komentarai:

0 0

Komentarai (0)