M.Šernius: džiaugiuosi, kad šios rungtynės vyko taškas į tašką © Pauliaus Žukausko nuotr.

Prienų „CBet“ (8-10) krepšininkai Alytuje trečiojo kėlinio pradžioje buvo sustoję ir penkias minutes negalėjo pelnyti nė taško, tačiau vėliau išsijudino, surengė spurtą ir, nugalėję „Sintek–Dzūkiją“ (6-12) 68:61, neleido lentelės kaimynams pavyti jų pergalių skaičiumi.

Po laimėjimo „CBet“ treneris Mantas Šernius aiškino, jog jo komandą galėjo atpalaiduoti sėkmingas mačo startas.

„Šiandien laimėjo gynyba. Taip gerai sužaidus pirmą kėlinį žaidėjai turbūt per anksti pagalvojo, jog tai bus lengvos rungtynės. Dzūkai neturi ko prarasti, turi patyrusius žaidėjus, tikrai nenuleido rankų ir, kaip treneris, džiaugiuosi, kad šios rungtynės vyko taškas į tašką.

Buvo klaidelių, ką turime namie taisyti ir žinoti, ką prieš tam tikrus siurprizus turime daryti“, – teigė M. Šernius.

Tuo tarpu dzūkų treneris Valdemaras Chomičius kartais pasigedo ryžto iš savo lyderių.

„Buvo per maža rotacija ir, atidavus jėgas, nustojome žaisti susikoncentravę. Praradome daug lengvų kamuolių ir leidome juos nusiimti. Nors su kamuoliais šiandien tvarkėmės, bet lemiamu metu leidome varžovams nusiimti tris kamuolius iš eilės, tada jėgos išsenka, pataikymas tampa daug žemesnis.

Prarandi pasitikėjimą, ieškai kito – labai nemažoje dalyje momentų žaidėjai sudelsė, nemetė, kai buvo laisvi. Kitose rungtynėse jie net nedvejotų ir iškart mestų. Klaidos, blogi sprendimai nulėmė tai, kad šiandien pralaimėjome“, – pasakojo alytiškių treneris.