„Maccabi“ nutraukė įspūdingą „Anadolu Efes“ seriją © „Maccabi“ nuotr.

Dėl koronaviruso grėsmės tik penkių tūkstančių sirgalių akivaizdoje - neįtikėtina Tel Avivo „Maccabi“ pergalė prieš įspūdingą pergalių seriją turėjusią Stambulo „Anadolu Efes“ ekipą.

Izraelio čempionai, namuose 77:75 (21:11, 15:31, 21:17, 20:16) nugalėjo ir nutraukė 11-os pergalių seriją Stambulo ekipai.

Nugalėtojams Scottie Wilbekinas per 31 žaidimo minutę pelnė 21 tašką (4/11 trit., 2/4 dvit., 5/6 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiųjų ekipoje naudingiausiai žaidė buvęs žalgirietis, Vasilije Misičius, kuris per 27 žaidimo minutes pelnė 14 taškų (3/6 trit., 1/3 dvit., 3/3 baud.).

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai pirmavo dviženkliu taškų skaičiumi, tačiau puikią atkarpą sužaidę „Maccabi“ krepšininkai į paskutinį rungtynių ketvirtį žengė lygiosiomis ir geriau sužaidę rungtynių pabaigą nugalėjo svečius iš Turkijos.

„Maccabi“: S.Wilbekinas pelnė 21 tašką, O.Hunteris 15, Yovelas Zoosmanas  11

„Anadolu Efes“: Simonas Krunoslavas 14, Vasilije Micičius 14,  Rodrigue‘as Beaubois 13, Shane’as Larkinas 10,