L.Kleizos laikotarpis „Ryte“: teisybės ieškojimas, skanduotės ir talentų medžioklė © Pauliaus Žukausko nuotr.

Šeštadienį Vilniaus „Ryto“ ekipą supurtė permainos - apie savo pasitraukimą paskelbė komandos sporto direktorius Linas Kleiza.

35-erių kaunietis greičiausiai atsisakys ir LKL klubo dalininko pareigų bei taip baigs savo karjeros laikotarpį sostinės klube.

Portalas „basket.lt“ nutarė pažvelgti į ryškiausius L.Kleizos momentus sostinės ekipoje.

2017.07.04 Pokyčių užklupto Vilniaus klubo vadovas Darius Gudelis praneša, jog komandos vyr. treneris Rimas Kurtinaitis turės pagalbininką - jam sudėtį padės komplektuoti L.Kleiza.

2017.07.13 Buvęs krepšininkas tampa „Ryto“ bendrasavininkiu - dalį klubo akcijų įsigyja iš Antano Guogos.

2017.07.30 Sporto direktorius pareiškia, jog nepatenkintas vidurio puolėjas Artūras Gudaitis vis tiek liks sostinės ekipoje. Kiek vėliau paaiškėjo, jog žaidėjas visgi persikėlė į Milano „AX Armani“ komandą.

2017.10.08 L.Kleiza socialiniame tinkle užsipuola LKL derbiui „Siemens“ arenoje teisėjavusius arbitrus:

2017.10.09 LKL „Ryto“ sporto direktoriui ir klubui skiria 1200 eurų baudą už komentarus teisėjų atžvilgiu ir įsiveržimą į jų kambarį.

Spaudos pranešime rašyta: „Lietuvos ryto“ klubo viceprezidentas Linas Kleiza po rungtynių įsiveržė į teisėjų kambarį, agresyviai priekaištavo, įžeidinėjo ir grasino teisėjams, pažeisdamas LKL nuostatų punktų 9.2.2. ir 40.2.4. reikalavimus.

Vėliau Kleiza nepagrįstai kritikavo rungtynių teisėjus ir socialinėje erdvėje bei žiniasklaidoje, pažeisdamas LKL nuostatų punkto 46.1.2. reikalavimus.“

2018.01.19 L.Kleiza pasidžiaugia „Ryto“ piramidės darbu, jaunųjų talentų ugdymu bei kontraktų su jais sudarymu.

2018.02.21 Po pralaimėjimo Karaliaus Mindaugo taurės finale Klaipėdoje sporto direktorius pareiškė: „Žalgiris“ – visos Lietuvos komanda, o mes esame ir norime būti Vilniaus komanda. Prie švilpimo esame pripratę, tai normalu. Vyrai tai turėtų suprasti. Kai ateini į šitą komandą – spaudimas yra kur kas didesnis.“

2018.06.14 L.Kleiza neliko skolingas „Žalgirio“ treneriui Šarūnui Jasikevičiui, kuris LKL finalo metu pabėrė priekaištų čempionato organizatoriams: „Čia viskas tam ir daroma, kad viską pastumtų į savo pusę. Tas pasakymas, kad mus tempia ir mums padeda, yra juokingas. Visi žino, kad visi aplinkui padeda „Žalgiriui“. Nėra čia ko slėpti. „Žalgiris“ turi daug gerbėjų visur. Įskaitant ir LKL, ir federaciją, ir viską. Todėl tokie pareiškimai, kad mus tempia, yra tiesiog juokingi“, - portalui „24sek.lt“ kalbėjo L.Kleiza.

2019.02.25 Socialiniame tinkle paviešintas video iš Vilniaus „Ryto“ ekipos sirgalių šventimo iškovojus Karaliaus Mindaugo taurę, o juos nešvankia skanduote apie Kauno klubą galimai užvedinėja pats L.Kleiza:

2020.02.08 L.Kleiza pasitraukia iš ekipos sporto direktoriaus pareigų.

„Aš išėjau iš sporto direktoriaus pareigų, išeisiu iš dalininkų, bet liksiu šio klubo sirgalius. Ką dariau „Ryto“ labui, dariau iš viso savęs, – sakė L.Kleiza. – Man nebuvo dviejų barikadų, nors teko atlaikyti mūšių ir spaudimo – juk mano dauguma draugų yra kauniečiai. Anksčiau aš turbūt neturėjau nė vieno draugo, kuris būtų „Ryto“ gerbėjas, visi žvelgė į mane kaip į pamišėlį. Tačiau aš klubui buvau atsidavęs ir tokiu liksiu. Tik negalėsiu toliau dalyvauti visuose procesuose“, - L.Kleizos žodžius cituoja „15min.lt“ žurnalistas Kęstutis Rimkus.

Straipsnio įvertinimas: 0 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos