L.Kleiza: lietuviai teisėjai iki šiol keršija „Rytui“

L.Kleiza: lietuviai teisėjai iki šiol keršija „Rytui“ 1 2 2020-02-10 09:33 © Pauliaus Žukausko nuotr.

Iš Vilniaus „Ryto“ sporto direktoriaus pareigų pasitraukęs Linas Kleiza „24sek.lt“ žurnalistui Kęstui Rimkui pasakojo apie skandalingas istorijas dirbant sostinės klube - įsiveržimą į teisėjų kambarį „Siemens“ arenoje ir po triumfo Karaliaus Mindaugo taurės turnyre Kauno ekipai skirtą necenzūrinę skanduotę bare.

„Tai buvo mano pirmos varžybos prieš „Žalgirį“ kaip klubo vadovo ir buvau labai supykęs dėl teisėjų darbo, todėl pasikarščiavau. Taip, žinau, kad mano elgesys nebuvo teisingas. Aš suprantu teisėjus, jie atvyksta į Kauną ir išsigąsta tos minios.

Manau, kad lietuviai teisėjai iki šiol mums keršija, kad pernai Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverte švilpė teisėjas iš užsienio. Luigi Lamonica dirbo taip, kad nesiskundė nei Šaras (Šarūnas Jasikevičius), nei Dainius (Adomaitis).

O tai, ką skandavau po pergalės taurės turnyre, buvo vyrų vakarėlio įkarščio laikas. Kai švenčiu, tai švenčiu. Taip, dabar suvokiu, kad nederėjo. Bet tai nebuvo skirta visai publikai. Taip jau atsitiko, kad tai įvyko 5 valandą ryto. Ar aš dėl to ilgai graužiau save? Ne. Ar aš pasimokiau iš to? Taip“, - sakė L.Kleiza.

K.Rimkus, 24sek.lt

1 2

Komentarai (0)