Karas „Ryto“ komandoje: L.Kleiza traukiasi, R.Jarutis aiškina situaciją

Karas „Ryto“ komandoje: L.Kleiza traukiasi, R.Jarutis aiškina situaciją 3 3 2020-02-08 09:12 © R.Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Ryto“ ekipa prarado sporto direktorių Liną Kleizą, kuris nusprendė pasitraukti iš komandos administracijos bei Vilniaus klubų dalininkų. Anot „15min.lt“ žurnalisto Kęstučio Rimkaus, buvęs krepšininkas metė kaltinimus „Ryto“ direktoriui Rolandui Jaručiui ir minėjo:

„Pagrindinis konfliktas buvo susijęs su klubo direktoriaus R.Jaručio mokėjimais iš komandos biudžeto už neva skautingo paslaugas savo agentūrai, kurioje jis taip pat yra direktorius.

Tuo metu reikėjo mokėti atlyginimus žaidėjams bei treneriui, finansinė situacija buvo įtempta ir toks pinigų švaistymas sukėlė pasipiktinimą man ir kitiems klubo dalininkams, bet po kurio laiko dalininkai stojo į Jaručio pusę bei bandė pagrįsti jo atliktą mokėjimą savo įmonei.“

Tuo tarpu „Ryto“ komanda išplatino viešą R.Jaručio laišką, kuriame jis rašė:

Galiu patvirtinti, kad šią savaitę mes sulaukėme Lino Kleizos laiško, kuriama buvome informuoti apie jo sprendimą trauktis iš Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubo sporto direktoriaus pareigų. Turime pilnai sukomplektuotą komandą, kurios sudėtyje neplanuojame pokyčių, todėl bent jau artimiausiu metu nesirengiame į šią poziciją ieškoti kito žmogaus. 

Taip pat galiu pasakyti, kad L. Kleizos viešai išsakytos mintys apie mano ar klubo nepasitikėjimą vyriausiuoju treneriu Dainiumi Adomaičiu yra su realybe nieko neturintis pramanas. Mes pilnai pasitikime D. Adomaičiu, esame patenkinti mūsų jaunos komandos rodomais rezultatais. Įžvelgiu tik vieną galimą tokių kalbų motyvą: tai noras destabilizuoti komandą prieš mums labai svarbias kitos savaitės dvikovas KMT turnyre. 

Nematau prasmės reaguoti ir į man asmeniškai išsakytus kaltinimus apie neva tai klubo atliktus mokėjimus agentūrai, kurios direktoriumi aš esu. Mano ir klubo santykiai, taip pat ir finansinės sąlygos, su dalininkais buvo sutartos man jungiantis prie „Ryto“. Galiu tik užtikrinti, kad mūsų bendradarbiavimas vyksta laikantis visų sutartų ir apibrėžtų sąlygų.“

3 3

Komentarai (0)