JAV nugalėjo brazilus ir ketvirtfinalyje žais su prancūzais © FIBA nuotr.

Jungtinių Amerikos Valstijų komanda paskutinėse K grupės rungtynėse susitvarkė su brazilais ir ketvirtfinalyje stos į kovą su Australijos pranašumą pripažinusiais prancūzų krepšininkais.

Problemų pirmoje rungtynių pusėje turėję amerikiečiai 89:73 (21:18, 22:21, 24:17, 22:17) pasiekė penktą pergalę planetos pirmenybėse bei pačius brazilus išsiuntė namo.

Čekai po šios JAV pergalės užsitikrino antrąją poziciją ir dalyvavimą ketvirtfinalyje.

JAV rinktinė po pirmųjų dviejų kėlinių turėjo tik keturių taškų pranašumą, tačiau į priekį pabėgo trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo 24:17.

Paskutiniajame kėlinyje brazilai iš pradžių dar priešinosi, tačiau paskutinės penkios minutės amerikiečiams buvo ganėtinai ramios, kas ir nulėmė užtikrintą pergalę.

JAV gretose išsiskyrė Mylesas Turneris ir Kemba Walkeris – abu krepšininkai surinko po 16 taškų.

Brazilams daugiausiai surinko Vitoras Benite – 21 taškas. Po 14 pridėjo Andersonas Varejao ir Leandro Barbosa.

JAV: Mylesas Turneris (8 atk. kam.) ir Kemba Walkeris (5 rez. perd.) – po 16, Jaylenas Brownas 11 (4 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Harrisonas Barnesas 10.

Brazilija: Vitoras Benite 21 (4/5 trit.), Andersonas Varejao (8 atk. kam.) ir Leandro Barbosa (6/14 metimai) – po 14.