Išskirtinis „Ryto“ pasiūlymas sirgaliams: Europos taurės mačus stebėti šalia atsarginių suolo © Pauliaus Žukausko nuotr.

Jau artimiausiose Vilniaus „Ryto“ namų rungtynėse „Siemens“ arenoje „Ryto“ komandos sirgaliai galės iš labai arti pamatyti krepšinio aikštėje ir ant komandų suoliukų verdančias emocijas. Klubas pradeda prekybą bilietais į VIP vietas, esančias tarp atsarginių suoliukų ir sekretoriato. Mače prieš Belgrado „Partizan NIS“ sirgaliams bus pasiūlytos aštuonios tokios vietos, o susitikime prieš Kauno „Žalgirį“ – keturios („Ryto“ suolelio pusėje).

„Aš manau, kad tai yra išskirtinė galimybė pasijusti mylimos komandos dalimi varžybų metu. Šiuos bilietus įsigiję sirgaliai ne tik iš geriausių vietų matys visus įvykius aikštėje, tačiau praktiškai galės pasijusti komandos dalimi minutės pertraukėlių metu, iš labai arti išvys trenerio Dainiaus Adomaičio, jo štabo veiklą rungtynių metu, teisėjų ir sekretoriato darbą. Per Europos taurės susitikimus 4 sirgaliai galės įsitaisyti ir varžovų suolo pusėje“, – sako „Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis. 

Vieno tokio bilieto kaina į rungtynes prasideda nuo 100 eurų. Šią vietą įsigijusiam komandos sirgaliui atiteks ir marškinėliai iš naujosios Vilniaus „Ryto“ atributikos kolekcijos.

„Tradicija siūlyti sirgaliams panašias patirtis jau prieš kurį laiką įsigalėjo NBA arenose, tai perima ir stipriausi Europos krepšinio klubai. Todėl ir mes savo sirgaliams norime suteikti tokią galimybę“, – aiškina R. Jarutis. 

Kitą savaitę Vilniaus „Ryto“ laukia dviejų ypač svarbių mačų „Siemens“ arenoje serija. Spalio 15 d., antradienį, 19 val. „Rytas“ žais Europos taurės trečiojo turo susitikimą prieš Belgrado „Partizan NIS“, o spalio 20 d., šeštadienį, 17 val. į Vilnų atvyks Kauno „Žalgiris“.

Bilietų kainos į „Ryto“ ir „Partizan NIS“ susitikimą prasideda nuo 7 eurų, o gyvai pamatyti „Ryto“ akistatą su Kauno komanda galima nuo 13 eurų. Tiesa, esant dideliam susidomėjimui, bilietai į „Ryto“ ir „Žalgirio“ rungtynes gali brangti.

rytasvilnius.lt
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos