Triuškinamą deficitą panaikinęs „Rytas“ patyrė nesėkmę © Pauliaus Žukausko nuotr.

Paskutinėse Europos taurės pirmojo rato rungtynėse Vilniaus „Rytas“ (1/4) rezultatu 72:81 (17:26, 12:20, 28:19, 15:16) nusileido Venecijos „Umana Reyer“ (3/2) klubui ir išsaugojo tik teorinius šansus žengti toliau.

Pirmajame kėlinyje lygi kova vyko tik tiek daugiau nei pusę laiko, paskui „Umana Reyer“ krepšininkai pradėjo tolti. Iki pirmojo ketvirčio pabaigos likus 3 minutėms du Austino Daye dvitaškiai padidino svečių pranašumą iki dviženklio – 24:11.

Tiesa, per likusį kėlinio laiką toliau blankiai atrodęs „Rytas“ pajėgė šiek tiek atsitiesti – laimėta atkarpa 6:2 sumažino skirtumą tarp komandų iki vienaženklio – 17:26.

Antrojo kėlinio pradžioje užsikabinti nepajėgę vilniečiai leido varžovams susigrąžinti dviženklį pranašumą, kuris pirmosios rungtynių dalies pabaigoje išaugo iki triuškinamo – 46:26.

„Ryto“ situacija taisytis pradėjo trečiojo kėlino viduryje, kai Martyno Echodo vedami šeimininkai laimėjo atkarpą 15:3 ir sumažino savo atsilikimą iki 5 taškų – 55:62.

Ketvirtojo kėlinio starte „Umana Reyer“ ekipa susigrąžino dešimties taškų pranašumą, o tik minimaliai priartėti sugebėjęs „Rytas“ turėjo pripažinti dar vieną nesėkmę tarpautiniame fronte – 81:72.

„Rytas“: Martynas Echodas (6 atk. kam.) 26 tšk., Tu Holloway'us (5 rez. perd.) 15 tšk., Eimantas Bendžius (6 atk. kam.) 8 tšk., Dovis Bičkauskis (8 atk. kam.) ir Arnas Butkevičius po 5 tšk.

„Umana Reyer“: Jeremy Chappellas (5 atk. kam.) 21 tšk., Mitchellas Wattas (8 atk. kam.) ir Julyanas Stone'as (6 atk. kam.) po 14 tšk., Michaelas Bramosas (6 atk. kam.) 11 tšk.