Monake – vienas didžiausių „Ryto“ pralaimėjimų klubo istorijoje © Pauliaus Žukausko nuotr.

Tragiškai pirmąją rungtynių dalį Monake pradėjusi Vilniaus „Ryto“ (2-2) ekipa buvo arti vieno didžiausio pralaimėjimų tarptautinėje arenoje.

Vilniečiai ketvirtose „Top 16“ etapo rungtynėse 61:86 (12:32, 3:21, 20:22, 26:11) krito prieš „Monaco“ (2-2).

Didesniu skirtumu „Rytas“ yra pralaimėjęs tik kartą – 2014-aisis Saragosoje vietos CAI ekipai buvo nusileista 34 taškų skirtumu.

Vilniečiai itin blankiai pradėjo pirmąjį kėlinį, tačiau tikru košmaru tapo antras ketvirtis – vilniečiai sukrapštė viso labo tris taškus.

„Ryto“ gretose daugiausiai taškų pridėjo Eimantas Bendžius – 13.

Nugalėtojų gretose Dee Bostas per 25 minutes įmetė 16 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Monaco“: Norrisas Cole'as 17 (6 rez. perd.), Dee Bostas 16 (22 naud. bal.), Anthony Clemmonsas 13, Wilfriedas Yeguete 12, Yakuba Ouattara 10.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 13 (9/9 baud.), Deividas Sirvydis 11, Dovis Bičkauskis 9 (3/3 trit.).