G. Žibėnas: „Turime labiau tikėti savo metimais“

G. Žibėnas: „Turime labiau tikėti savo metimais“ 0 0 2021-10-09 21:33 © rytasvilnius.lt nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) šeštadienį vyko intriguojančios rungtynės tarp koronaviruso išretinto Vilniaus „Ryto“ (3/1) ir Panevėžio „Lietkabelio“ (2/3).

Sostinėje Giedriaus Žibėno auklėtiniai 85:71 (19:15, 21:26, 22:14, 23:16) palaužė Nenado Čanako kariauną.

„Reikia paminėti, kad į rungtynes įėjome šviežiomis galvomis, nors kūnai nebuvo švieži. Turėjome labai sunkią kelionę iš Vokietijos, bet žaidėjai pademonstravo charakterį. Pirmoje pusėje ne tiek „Lietkabelis“ susikūrė 41 tašką, kiek mes darėme daug nuolaidų gynyboje.

Atidavėme daug taškų tiesiai jiems į rankas, bet antroje pusėje susitvarkėme, pademonstravome discipliną komandinėje gynyboje, sustovėjome vienas prieš vieną ir perlaužėme rungtynes gynybos dėka, tai džiugina labiausiai. Pataikėme geriau nei praėjusiose rungtynėse, bet galime ir geriau. Turime labiau tikėti savo metimais, jie ateis“, – sakė G.Žibėnas.

„Trečias kėlinys gynyboje mums buvo prastas, leidome varžovams lengvus metimus, tiesiog nesigynėme. Puolime darėme klaidas, o „Rytas“ tuo naudojosi ir perėmė iniciatyvą. Stengėmės grįžti, bet kai žaidi prieš „Rytą“, su tokia gynyba tai padaryti sunku“, – kalbėjo „Lietkabelio“ treneris Nenadas Čanakas.  

0 0

Komentarai (0)