G. Žibėnas: esame vidutinė komanda, kai nevaldome savo emocijų © FIBA/championsleague.basketball nuotr.

Viskas gerai, kas gerai baigiasi. Per vieną sausio mėnesio savaitę du išlikimo mačus sužaidęs ir sėkmingai iš jų išlipęs Vilniaus „Rytas“ kviečia į viską pažvelgti atgal penktoje „Me2U Iš arti“ serijoje.   

FIBA Čempionų lygos įkrintamosiose, iki trijų pergalių, sostinės komanda pirmąją akistatą prieš Salonikų PAOK laimėjo daugiau nei užtikrintai – 85:62. 

Visi šioje rūbinėje žino, jog esame vidutinė komanda, kai nevaldome savo emocijų. Tačiau taip pat suprantame, kad esame puiki komanda, kai jas valdome ir žaidžiame drauge“, – prieš pirmąją dvikovą rūbinėje kalbėjo „Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas. 

Tačiau sausio 11 d. Graikijoje galutinis vaizdas rungtynėse buvo kitoks. Likus 4 minutėms dviženklę persvarą turėjęs „Rytas“ ją išbarstė ir pabaigoje patyrė nesėkmę. Vienas iš pagrindinių to kaltininkų buvo Jalenas Riley, kuris dūrė lemiamą tritaškį į vilniečių krepšį. 

„Kai nuskambėjo rungtynių signalas, jaučiausi įelektrintas, nes žinojau, kad apgynėme savo namų aikštelę ir laimėjome, kai viskas galėjo pasisukti į kitą pusę. Tai buvo svarbi pergalė ir svarbus metimas, kuris leido sužaisti trečiąją akistatą išvykoje“, – mintimis dalijosi PAOK lyderis J. Riley.  

Naujame dokumentikos epizode taip pat ypač daug dėmesio skiriama „Rytas Dance Team“ šokėjoms. „Me2U Iš arti“ dalyje atskleidžiama begalė dalykų – kaip ruošiami šokių pasirodymai, taip pat parodomi jų treniruočių užkulisiai ir pasakojama kaip šokėjos viską spėja suderinti su kitomis, savo pagrindinėmis, veiklomis.

Be to, „Rytas Dance Team“ merginos pasidalina ir istorijomis apie skaudžias traumas, emocijomis būnant „Ryto“ šeimos dalimi bei gyvą sostinės sirgalių palaikymą, priverčiantį odą pašiurpsti. 

„Ką žmonės iš tikrųjų dažnai pamiršta, kad šokėjų veikla nėra mūsų pagrindinis darbas. Visos esame dirbančios, studijuojančios arba kitos merginos ir studijuoja, ir dirba, ir šoka. Tų veiklų yra ganėtinai daug ir visa tai suderinti ne visada yra lengva. Aš pati dirbu ofisinį darbą, nuo 9 iki 17 valandos. Esu programuotoja, kuri visiškai nieko bendro neturi su šokiais ir tuo metu stengiuosi atsiriboti nuo jų, nors ne visada pavyksta“, – dėstė „Rytas Dance Team“ vadovė Karina Garifovaitė.  

Šiandien 19.30 val. „Jeep“ arenoje vilniečiai tęs savo žygį Čempionų lygos „Top 16“ etape. Namų tvirtovėje „Rytas“ susikaus su J grupėje dar nepralaimėjusia Bonos „Telekom Baskets“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos