Fantastišką ketvirtą kėlinį sužaidęs „Zenit“ krito Stambule © „Anadolu Efes SK“ nuotr.

Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-6) išvykos rungtynėse per ketvirtą kėlinį įmetė 38 taškus, tačiau net ir tokio fantastiško žaidimo neužteko pergalei pasiekti.

Joano Plazos auklėtiniai 88:90 (14:21, 16:21, 20:27, 38:21) krito prieš Stambulo „Anadolu Efes“ (6-2) komandą.

Stambulo ekipa, vedama Vasilije Micičiaus ir Shane'o Larkino, laimėjo visus tris pirmus kėlinius. Atrodė, kad šeimininkams per paskutines dešimt minučių liks sutvarkyti tik formalumus, tačiau rusai pradėjo rengti neįtikėtiną spurtą.

„Zenit“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo turėdamas 19 taškų deficitą, tačiau rungtynes užbaigė tik su dviejų taškų atsilikimu. Svečiai iš Sankt Peterburgo per paskutinį ketvirtį surinko net 38 taškus.

„Anadolu Efes“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Micičius – 24 taškai. Svečiams 26 taškus pridėjo Austinas Hollinsas.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 24 (7/7 metimai „iš žaidimo“, 6 rez. perd., 5 kld.), Shane‘as Larkinas 22 (3/7 tritaškiai, 4 atk. kam., 5 rez. perd.), Tiboras Pleissas ir Sertačas Šanli po 13.

„Zenit“: Austinas Hollinsas 26 (7/11 tritaškiai), Gustavo Ayonas 21 (8/11 dvitaškiai), Antonas Ponkrašovas 12.