Fano pasiūlymas „Ryto“ legendoms: nedejuokite, o imkitės veiksmų © rytasvilnius.lt/R.Vyšniausko nuotr.

Portalas „Basket.lt“ sulaukė skaitytojo Arnoldo Justos laiško, kuriame krepšinio gerbėjas išdėstė savo mintis apie besiklostančią situaciją Vilniuje ir pasiūlymą legendoms.

„Po vakarykščio „Ryto“ fiasko Rygoje galėjome internete perskaityti ir buvusių komandos garsenybių M. Lukauskio, M. Gecevičiaus, S. Babrausko bei A. Jomanto nusivylimą socialiniame tinkle.

Tačiau mano patarimas legendoms būtų kitoks. Mes visi vilniečiai (net ir kauniečiai dėl konkurencijos nebuvimo) piktinamės dėl dabartinių „Ryto“ savininkų nekompetencijos valdyti klubą, tačiau patys sėdime sudėję rankas ir geriausiu atveju suraitome komentarą internete.

Kol paprasti sirgaliai praktiškai neturi jokių galių ir turi tik tikėtis kalėdinio stebuklo Vilniaus klubui keičiant savininkus, jūsų rankose, gerbiami žaidėjai, yra žymiai daugiau svertų.

Jūs galite sukurti alternatyvą. Susiburkite į vieną naują klubą, suformuokite vadybą ir neabejotinai sulauksite nemažai Vilniaus verslo atstovų dėmesio. Matyt ir tas pats Žiemelis susidomės tokiu projektu.

Pirmą sezoną galbūt teks pažaisti NKL, kita vertus, jei biudžetas taps milijoniniu, tikriausiai ir LKL užmerks akis ir leis prisijungti. Savivaldybės parama? 1,2 mln. Eurų per metus sutartis, berods, baigiasi 2021 ar 2022 metais.

Pamatę legendų, verslininkų ir sirgalių sambūrį miesto vadovai, ko gero, pradėtų keisti prioritetus. Taip, Vilnius yra „Ryto“ dalininkas ir gali išlaikyti savo kryptį. Bet ką galėtų padaryti 1,2 mln. prieš surinktus kelis ir turimą 10 tūkst. areną?

Galiausiai per būsimus savivaldos rinkimus kiti politikai vardan populiarumo persvarstytų tokius prioritetus.

Visi matome, kad atėjo laikas versti naują lapą sostinės krepšinyje ir be jokios iniciatyvos viskas baigsis labai liūdnai. Gražių švenčių legendos ir kibkite į darbus!“ – rašė sirgalius.

Tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė, už kurią portalas neatsako.

Straipsnio įvertinimas: 13 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...