Pergalingas startas: „Rytas“ patiesė grupės favoritą „Lokomotiv Kuban“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Europos taurės starte dviženklį deficitą panaikinęs Vilniaus „Ryto“ (1/0) klubas 92:86 (16:23, 40:23, 16:19, 20:23) įveikė vienus ryškiausių pirmenybių lyderių Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkus.

Sunkiau startavę vilniečiai pirmajame kėlinyje varžovus buvo paleidę per dviženklį skirtumą, kurį svečių komandai sukūrė tritaškį realizavęs Mantas Kalnietis – 18:28.

Antrajame kėlinyje viskas pradėjo klostytis pagal „Ryto“ komandos planą – ataką rezultatyviai užbaigęs Deividas Sirvydis išlygino rungtynių rezultatą, o netrukus dar aukštesnę pavarą įjungę šeimininkai po Pako Cruzo dvitaškio buvo priekyje – 36:35.

Ties tų neapsistojęs sostinės klubas įpusėjus ketvirčiui surengė dar vieną galingą atkarpą ir po Martyno Echodo taškų susikrovė dviženklę taškų atsargą – 52:41.

Antroje rungtynių dalyje „Lokomotiv“ krepšininkai buvo priartėję per trijų taškų atstumą, tačiau nesubyrėję šeimininkai situaciją stabilizavo ir po taiklių Eimanto Bendžiaus baudų metimų įtvirtino pergalę – 92:86.

„Rytas“: Eimantas Bendžius (6/11 trit.) 27 tšk., Pako Cruzas (8 atk. kam.) 16 tšk., Martynas Echodas 14 tšk., Deividas Sirvydis (5 atk. kam.) ir Evaldas Kairys (5 atk. kam.) 9 tšk., Arnas Butkevičius ir Terrellas Holloway'us po 6 tšk.

„Lokomotiv“: Johnny O'Bryantas (10 atk. kam.) 24 tšk., Dimitrijus Kulaginas 19 tšk., Alanas Williamsas 13 tšk., Mantas Kalnietis (5 kld.) ir Samas Dekkeris (5 atk. kam.) po 12 tšk.