Europos taurėje – „Ryto“ pralaimėjimas Prancūzijos ekipai © Pauliaus Žukausko nuotr.

Pačioje susitikimo pabaigoje subyrėjęs Vilniaus „Rytas“ (1/1) patyrė pirmąją nesėkmę šiame sezone. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai Europos taurės B grupėje 61:82 (17:19, 14:14, 23:25, 7:24) nusileido Ovidijaus Varanausko atstovaujamai Limožo CSP (1/1) ekipai.

Viso pirmojo kėlinio metu vyko kova taškas į tašką. Iki ketvirčio pabaigos likus 3 minutėms CSP ekipa surengė spurtą 5:0 ir sugebėjo įgyti saugesnę 4 taškų persvarą, tačiau netrukus atkarpa 7:0 atsakę vilniečiai persvėrė rezultatą – 17:14.

Antrojo kėlinio metu „Ryto“ varžovai įjungė aukštesnę pavarą ir jam įpusėjus po Semajaus Christono baudų metimų sugebėjo atitrūkti per 8 taškų atstumą – 29:21. Tiesa, per likusį laiką taikiklius puolime susireguliavę svečiai CSP ekipai leido įmesti tik 4 taškus, o savo ruožtu pelnydami 10 taškų vilniečiai sumažino skirtumą tarp komandų iki minimalaus atstumo – 31:33.

Trečiojo ketvirčio pradžioje tritaškį pelnęs Tu Holloway'us išvedė „Rytą“ į priekį, bet kitoje atakoje Jerry Boutsiele'as pelnė dvitaškį ir vėl sugrąžino pranašumą CSP komandai – 35:34. Įpusėjus kėliniui varovai vėl susikūrė saugesnę persvarą – po Hugo Invernizzi tolimo šūvio komandas skyrė 8 taškai – 56:48.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms Semajaus Christono dvitaškis CSP klubui suteikė dviženklį pranašumą, o paskutinėmis sekundėmis taškus pelnęs J.Boutsiele skirtumą išaugino iki triuškinamo ir įtvirtino šeimininkų komandos pergalę – 82:61.

CSP: Semajus Christonas (8 rez. perd.) 19 tšk., Vincentas Sanfordas (6 atk. kam.) 16 tšk., Hugo Invernizzi 14 tšk., Marcusas Ginyardas 10 tšk., Nicolasas Langas 7 tšk.

„Rytas“: Pako Cruzas 13 tšk., Tu Holloway'us (6 atk. kam.) 10 tšk., Arnas Butkevičius, Cameronas Bairstow (5 atk. kam.) ir Evaldas Kairys (5 atk. kam.) po 7 tšk.