Europos taurė: aiškūs B grupės lyderiai bei arši kova dėl likusių bilietų į šešioliktuką © Pauliaus Žukausko nuotr.

Lygiai po savaitės Vilniaus „Rytas“ sugrįš į Europos taurės kovas. Gruodžio 10 dieną vilniečiai „Siemens“ arenoje priims Buršos „Tofaš“ komandą. Šiame susitikime „Rytas“ gali užsitikrinti vietą Europos taurės stipriausiųjų šešioliktuke. Tiesa, vietą kitame etape sostinės komandai garantuotų tik pergalė solidžiu taškų skirtumu. 

Europos taurės interneto svetainėje apžvelgiama situacija varžybų B grupėje ir pateikiami galimi atomazgos joje scenarijai. 

Kova dėl dviejų kelialapių

Likus dviems turams iki grupių etapo pabaigos dvi B grupės komandos jau gali būti ramios dėl vietos kitame etape. Venecijos „Umana Reyer“ ir Belgrado „Partizan NIS“, net ir pralaimėjusios abu paskutinius susitikimus, nenukris žemiau antrosios pozicijos grupėje. 

Likusių 4 komandų – „Ryto“, Bursos „Tofaš“, Krasnodaro „Lokomotiv Kuban“ ir Limožo CSP – laukia arši kova dėl vietos kitame etape. Įdomu ir tai, kad trys iš šių komandų likimą kol kas laiko savo rankose. Vienintelė Limožo CSP, šiuo metu esanti turnyro lentelės dugne, yra priklausoma nuo kitų komandų rezultatų.

Vilniečiai užsitikrins vietą kitame etape, jei rungtynėse su Bursos „Tofaš“ pasieks pergalę 21 taško persvara. Jei „Rytas“ laimėtų 11 taškų skirtumu, vilniečiams reikėtų sulaukti Venecijos komandos pergalės prieš Limožo CSP.

Turkijos klubui, norint patekti į TOP 16 etapą, trūksta tik vienos pergalės. Iškovoti ją „Tofaš“ turės galimybę kovoje su tiesioginiais oponentais: „Rytu“ arba „Lokomotiv Kuban“.

Krasnodaro komanda savo likimą sužinos tik paskutinėse turo rungtynėse, kuriose išvykoje susitiks su Bursos „Tofaš“. 

Devintojo turo scenarijai

Venecijos komanda užsitikrina pirmąją vietą grupėje, jei įveikia Limožo CSP, o „Partizan NIS“ pralaimi Krasnodare. Tokiu atveju Belgrado klubas lieka antroje B grupės vietoje. 

„Tofaš“ užsitikrina vietą kitame etape, jei įveikia Vilniaus „Rytą“. Pergalės prieš vilniečius, o taip pat „Lokomotiv Kuban“ sėkmės Limože atveju, Turkijos klubas nenukris žemiau 3 vietos grupėje. 

„Rytas“ patenka į kitą etapą, jei nugali Bursos komandą 21 taško skirtumu. Jei „Rytas“ laimi bent 11 taškų skirtumu, vilniečiams reikia tikėtis Venecijos klubo pergalės Limože. 

Limožo ekipa traukiasi iš kovos Europos taurėje, jei pralaimi Italijos klubui. Taip pat, jei „Lokomotiv Kuban“ nugali Belgrado komandą, o „Tofaš“ įveikia „Rytą“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos